Mobilā versija
Brīdinājums +2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
15. maijs, 2014
Drukāt

Moldova plāno parakstīt līgumu ar ES

Rompejs

Eiropas Padomes prezidents Hermans van Rompejs uzaicinājis Moldovu parakstīt ekonomisko un politisko vienošanos ar ES 27. jūnijā gaidāmajā apspriedē Briselē, tomēr brīdināja par ārējo spiedienu uz Moldovu, ko varētu izdarīt Krievija.

Van Rompejs, kas Moldovu vizītē apmeklē laikā, kad Ukrainā saasinājusies krīze, ko izraisīja valsts centieni tuvināties ES, Kišiņevā paziņoja, ka Moldova asociācijas un brīvās tirdzniecības līgumu ar ES varēs parakstīt nākamajā mēnesī. “Mēs noraidām jebkādu ārēju spiedienu un stingri atbalstām Moldovas Republikas suverenitāti un teritoriālo nedalāmību starptautiski atzītajās robežās,” piebilda Eiropadomes prezidents. Moldovas ceļš uz ES varētu būt sarežģīts dēļ prokrieviskā separātiskā Piedņestras apgabala valsts austrumos, jo tas noraida tuvināšanos ES.

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+