Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. maijs, 2014
Drukāt

Moldova plāno parakstīt līgumu ar ES

Rompejs

Eiropas Padomes prezidents Hermans van Rompejs uzaicinājis Moldovu parakstīt ekonomisko un politisko vienošanos ar ES 27. jūnijā gaidāmajā apspriedē Briselē, tomēr brīdināja par ārējo spiedienu uz Moldovu, ko varētu izdarīt Krievija.

Van Rompejs, kas Moldovu vizītē apmeklē laikā, kad Ukrainā saasinājusies krīze, ko izraisīja valsts centieni tuvināties ES, Kišiņevā paziņoja, ka Moldova asociācijas un brīvās tirdzniecības līgumu ar ES varēs parakstīt nākamajā mēnesī. “Mēs noraidām jebkādu ārēju spiedienu un stingri atbalstām Moldovas Republikas suverenitāti un teritoriālo nedalāmību starptautiski atzītajās robežās,” piebilda Eiropadomes prezidents. Moldovas ceļš uz ES varētu būt sarežģīts dēļ prokrieviskā separātiskā Piedņestras apgabala valsts austrumos, jo tas noraida tuvināšanos ES.

Pievienot komentāru

Kalē sākta "džungļu" nojaukšana (2)Kalē, Francijas ziemeļos, pirmdien sākusies par “džungļiem” iesauktās nelegālās migrantu nometnes evakuācija pirms tās nojaukšanas, ziņo mediji. Migranti ar savām personiskajām mantām
Draugiem Facebook Twitter Google+