×
Mobilā versija
+11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
10. augusts, 2013
Drukāt

Pokaiņu mežs kļūst vēl pievilcīgāks mistikas cienītājiem

Latvijas Valsts mežiLatvijas Valsts meži

Šomēnes AS “Latvijas Valsts meži” apsaimniekotajā Pokaiņu mežā sākta tūrisma informācijas centra būvniecība, aģentūru LETA informēja AS “Latvijas Valsts meži” Tērvetes dabas parka Informācijas centra vadītāja Laura Zalcmane.

Viņa skaidroja, ka Pokaiņi ir īpaša vieta, kas kā tūrisma objekts Latvijā ir atklāta salīdzinoši nesen – vien pagājušā gadsimta 90.gados, bet tas jau paspējis gūt lielu atpazīstamību tūristu vidū.

“Ainaviskajā mežā ir atrodami vairāki neparasti akmeņu krāvumi, un te cilvēkiem iespējams izjust neparastus, interesantus enerģijas strāvojumus. Cilvēki ar īpašām spējām apgalvo, ka Pokaiņi ir enerģētiski ļoti spēcīga vieta, turklāt šī ir unikāla vieta ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas un pat visas pasaules mērogā,” pauda Zalcmane.

Ņemot vērā ar katru gadu augošo apmeklētāju skaitu, tika pieņemts lēmums būvēt tūrisma informācijas centru. Viena no galvenajām jaunās ēkas funkcijām būs padarīt interesentiem informāciju par Pokaiņu mežu vēl pieejamāku un padarīt šo tūrisma objektu apmeklētājiem komfortablāku. Paredzēts, ka jaunajā ēkā būs arī konferenču telpa un līdzās galvenajai ēkai tiks izbūvēta arī lapenīte.

Augusta pirmajā piektdienā centra pamatos tika ievietota kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Svinīgajā brīdī piedalījās vairāki cilvēki, kuri ieguldījuši lielu darbu un savulaik cīnījušies, lai Pokaiņu mežs tiktu iekļauts apskatāmo tūrisma objektu maršrutos kā īpaša un savdabīga vieta.

Kapsula ievietošanas pamatos brīdī piedalījās pārstāvji no AS “Latvijas Valsts meži”, svinīgu uzrunu teica arī Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Safranovičs, kurš atzinīgi novērtēja jaunā objekta pienesumu, lai Pokaiņi kļūtu vēl sakoptāki, pavēstīja Zalcmane.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+