Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Policija Jūrmalā atgūst desmit zagtu velosipēdu un aiztur divus vīriešus

LETALETA

Policija Jūrmalā atguvusi desmit zagtus velosipēdus, saistībā ar nozagtajiem braucamajiem aizturēti divi vīrieši, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā informē, ka pagājušā mēneša laikā Jūrmalas policijas iecirknī ar iesniegumiem vērsās vairāki cietušie, kuri ziņoja par nozagtiem velosipēdiem un vienā gadījumā par nozagtiem bērnu ratiņiem.

Uzsākti vairāki kriminālprocesi un policijas darbinieki nāca uz pēdām diviem vīriešiem. Marta sākumā Priedainē aizturēts viens no iespējamiem zagļiem, savukārt otrs aizturēts Kauguros.

Aizturētie nogādāti policijas iecirknī, kur visās zādzībās savu vainu atzina un pastāstīja, ka nozagtās lietas pārdevuši lombardos Rīgā. Šobrīd visas nozagtās lietas – desmit velosipēdi un bērnu ratiņi – ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem.

Aizturētie ir 1988.gadā un 1990.gadā dzimuši vīrieši. Viens no viņiem – 24 gadus vecs vīrietis – šobrīd ir apcietināts. Abi aizturētie jau agrāk vairakkārt nonākuši policijas redzeslokā un sodīti par dažāda veida zādzībām.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+