Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Policija Jūrmalā atgūst desmit zagtu velosipēdu un aiztur divus vīriešus

LETALETA

Policija Jūrmalā atguvusi desmit zagtus velosipēdus, saistībā ar nozagtajiem braucamajiem aizturēti divi vīrieši, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā informē, ka pagājušā mēneša laikā Jūrmalas policijas iecirknī ar iesniegumiem vērsās vairāki cietušie, kuri ziņoja par nozagtiem velosipēdiem un vienā gadījumā par nozagtiem bērnu ratiņiem.

Uzsākti vairāki kriminālprocesi un policijas darbinieki nāca uz pēdām diviem vīriešiem. Marta sākumā Priedainē aizturēts viens no iespējamiem zagļiem, savukārt otrs aizturēts Kauguros.

Aizturētie nogādāti policijas iecirknī, kur visās zādzībās savu vainu atzina un pastāstīja, ka nozagtās lietas pārdevuši lombardos Rīgā. Šobrīd visas nozagtās lietas – desmit velosipēdi un bērnu ratiņi – ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem.

Aizturētie ir 1988.gadā un 1990.gadā dzimuši vīrieši. Viens no viņiem – 24 gadus vecs vīrietis – šobrīd ir apcietināts. Abi aizturētie jau agrāk vairakkārt nonākuši policijas redzeslokā un sodīti par dažāda veida zādzībām.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (57)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+