Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
25. novembris, 2015
Drukāt

Policija rīkos īpašus reidus uz autoceļiem (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ceturtdien Ceļu policijas darbinieki rīkos reidus, lai pastiprināti uzmanītu drošības līdzekļu lietojumu, kā arī veiktu riepu protektoru dziļuma pārbaudi un ātruma kontroli.

Reidi notiks visu Baltijas valstu teritorijā visas dienas garumā, informē Valsts policijā.

Oktobra beigās Baltijas valstu ceļu policijas priekšnieki tikās sanāksmē, kurā, apspriežot aktuālus jautājumus par ceļu satiksmes drošību, nolēma vienlaicīgi rīkot satiksmes drošības kontroles reidus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Reidu laikā ceļu policija pastiprināti pievērsīs uzmanību atsevišķu ceļu satiksmes drošības līdzekļu ievērošanai. Tiks pārbaudīts, vai, pārvadājot bērnus, tiek izmantoti bērnu sēdeklīši vai paliktņi, kā arī, vai autovadītāji un pasažieri lieto drošības jostas.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta aizmugurējos sēdekļos sēdošajiem pasažieriem, jo policijas pieredze liecina, ka tieši aizmugurējo sēdekļu pasažieri bieži neuzskata par vajadzīgu piesprādzēties.

Ministru Kabineta noteikumi nosaka, ka transportlīdzekļiem jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām no 1.decembra līdz 1.martam, un šo riepu protektoru dziļumam jābūt vismaz 4 milimetriem. Tomēr policija iesaka sagatavoties ziemas sezonai savlaicīgi un jau šobrīd veikt vasaras riepu nomaiņu pret ziemas riepām. Ceturtdienas reida laikā tiks veikta arī riepu protektoru dziļuma pārbaude.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. pilniga PR akcija un tikai Atbildēt

  =================
  aprīkotiem ar ziemas riepām no 1.decembra līdz 1.martam, un šo riepu protektoru dziļumam jābūt vismaz 4 milimetriem
  ==================
  atiecigi 1 decembris vel nav un var merit var nemerit, tas neko nemaina jo normativie akti vasaras riepām protektora dziļumu nenosaka

  • Nosaka gan!
   503.1.1. vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem ar pilnu masu ne lielāku par 3,5 t un to piekabēm (Ml, Nl, O1, O2 kategoriju transportlīdzekļiem) – 1,6 mm;
   503.1.2. autobusiem (M2, M3 kategoriju transportlīdzekļiem) – 2,0 mm;
   503.1.3. kravas automobiļiem ar pilnu masu, lielāku par 3,5 t, un to piekabēm (N2, N3, O3, O4 kategorijas transportlīdzekļiem) – 1,0 mm;
   503.1.4. motocikliem – 0,8 mm.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+