Latvijā
Kriminālziņas

Policija sniedz sīkākas ziņas par miljonāra Maligina nāvi 0

Foto – LETA

Nedēļas nogalē mirušajam AS “Olainfarm” vadītājam un līdzīpašniekam Valērijam Maliginam ārējas vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne.

Viņa teica, ka mirušais pagājušā sestdienā atrasts savā dzīvesvietā Jūrmalā. Šobrīd nekas neliecina, ka mirušajam būtu ārējas vardarbīgas nāves pazīmes, bet precīza nāves iemesla noskaidrošanai nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze, skaidroja Sprudzāne.

Policija pagaidām neprognozē, kad būs zināmi ekspertīžu rezultāti.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Jau ziņots, ka Maligins mūžībā aizgāja nedēļas nogalē 52 gadu vecumā, liecina “Olainfarm” paziņojums biržā “Nasdaq Riga”.

Maligins kļuva par “Olainfarm” valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. “Viņa vadībā AS “Olainfarm” attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm,” norāda uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī “Endokrininiai Preparatai” valdes priekšsēdētājs, AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas “Aroma Baltfarm” un SIA “Alfa-Denta” direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta “Dienas Bizness” šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7.vietā ar 70 miljonu eiro turību.

LA.lv