Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Ilmāram Poikānam jeb Neo prasa piespiedu darbu (3)

LETALETA

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā vakar tiesu debatēs prokurore lūgusi piespriest 280 stundas piespiedu darba Latvijas Universitātes pētniekam Ilmāram Poikānam jeb Neo (attēlā), kurš apsūdzēts lietā par datu lejupielādi no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS). Spriedumu tiesa atklātā sēdē pasludinās šodien.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. dibini partiju,, NEO,,ta bus verieniga un bez veciem deputatiem,,ta apgriezis ne tikai LV bet ari pasauli..jo to parstaves studenti un ari mes

  2. ja neo piespriezh piespiedu darbu, tad ko piespriediis kompanijai, kas neatrada droshiibas audila laikaa iespeejamo caurumu ???

  3. Nekādas apsūdzības pret NEO! NEO ir VARONIS! Rokas nost no NEO!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+