×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Preiļos “paldies!” skanēja dažādās valodās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien Preiļu novada svētku laikā iepretim skatuvei notika sociālā akcija “Pasaki PALDIES!”. Pilsētnieki un viesi biedrības “Laimes kalve” akcijas stendā rakstīja savus “paldies” ģimenei, vecākiem, draugiem, radiem, kolektīviem, Preiļiem, stāsta biedrības “Laimes kalve” sabiedrisko attiecību speciāliste Vita Smiltiņa.

Kopumā uzrakstīti 102 sirsnīgi “paldies”, gandrīz 800 cilvēki dāvanā no biedrības saņēma 800 grāmatas “Ceļš uz laimi” un vairāk nekā 1600 cilvēkiem iedotas uzlīmītes ar akcijas dzelteno, šķelmīgo smaidiņu.

“Preiļos cilvēki bija ļoti atsaucīgi, kaut vēl arvien gadās kāds, kurš ir pārsteigts par to, ka kaut kas mūsu laikos notiek par smaidu un lielu “paldies”,” teic Smiltiņa. “Laikā, kad cilvēki ieslīguši savās problēmās, domās par nākotni un lielajā steigā neatrod laiku teikt labus vārdus apkārtējiem, “Laimes kalve” aicina teikt paldies tiem, kuriem aizmirsies pateikties, kuru darbu neesam novērtējuši vai vienkārši pateikt tiem, kas to pelnījuši – kādam konkrētam cilvēkam, organizācijai, pilsētai.”

Nākamā pietura sociālajai akcijai “Pasaki PALDIES!” būs Kārsavas novada svētkos un 1.septembrī Valmierā, pauda Smiltiņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+