Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
25. augusts, 2015
Drukāt

Preiļos “paldies!” skanēja dažādās valodās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien Preiļu novada svētku laikā iepretim skatuvei notika sociālā akcija “Pasaki PALDIES!”. Pilsētnieki un viesi biedrības “Laimes kalve” akcijas stendā rakstīja savus “paldies” ģimenei, vecākiem, draugiem, radiem, kolektīviem, Preiļiem, stāsta biedrības “Laimes kalve” sabiedrisko attiecību speciāliste Vita Smiltiņa.

Kopumā uzrakstīti 102 sirsnīgi “paldies”, gandrīz 800 cilvēki dāvanā no biedrības saņēma 800 grāmatas “Ceļš uz laimi” un vairāk nekā 1600 cilvēkiem iedotas uzlīmītes ar akcijas dzelteno, šķelmīgo smaidiņu.

“Preiļos cilvēki bija ļoti atsaucīgi, kaut vēl arvien gadās kāds, kurš ir pārsteigts par to, ka kaut kas mūsu laikos notiek par smaidu un lielu “paldies”,” teic Smiltiņa. “Laikā, kad cilvēki ieslīguši savās problēmās, domās par nākotni un lielajā steigā neatrod laiku teikt labus vārdus apkārtējiem, “Laimes kalve” aicina teikt paldies tiem, kuriem aizmirsies pateikties, kuru darbu neesam novērtējuši vai vienkārši pateikt tiem, kas to pelnījuši – kādam konkrētam cilvēkam, organizācijai, pilsētai.”

Nākamā pietura sociālajai akcijai “Pasaki PALDIES!” būs Kārsavas novada svētkos un 1.septembrī Valmierā, pauda Smiltiņa.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+