×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2017
Drukāt

Protestā pret KNAB policistu vairāk nekā dalībnieku (3)

Policijas automašīnas pie Ministru kabineta, kur paredzēta prokrieviskās organizācijas "GVD Baltija" rīkota protesta akcija, lai aktualizētu jautājumu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nepieciešamību.Policijas automašīnas pie Ministru kabineta, kur paredzēta prokrieviskās organizācijas "GVD Baltija" rīkota protesta akcija, lai aktualizētu jautājumu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nepieciešamību.

Foto - LETA

Prokrieviskā organizācija “GVD Baltija” šodien protesta akcijā pie Ministru kabineta aicināja aktualizēt jautājumu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) nepieciešamību. Prognozētu 1000 un pieteikto 50 cilvēku akcijā gan piedalījās ne vairāk kā 20 dalībnieki, kā novēroja portāls “la.lv”.

“GVD Baltija” vairākkārt nonākusi Drošības policijas (DP) redzeslokā. Tās vadītāju Bukaini DP ir minējusi starp Krievijas tautiešu politikas atbalstītājiem.

“GVK Baltija” vadītājs Staņislavs Bukains paudis, ka KNAB strādā 150 cilvēki un 15 gadu laikā neesot atstādināts neviens ierēdnis par krāpšanu. Šajā laika periodā esot nostrādātas kopumā 4,7 miljoni stundas, bet to efektivitāte pēc viņa domām ir nulle.

Minētā iemesla dēļ šodien pie Ministru kabineta ēkas norisinājās protesta akciju, aktualizējot jautājumu, vai KNAB Latvijā vispār ir vajadzīgs.

Bukains izteicās, ka galvenais akcijas rīkotāju mērķis ir, lai visi latvieši, krievi, latgaļi un citi pārstāvji apvienotos mūsu valsts nākotnei. Tā būšot tautas sapulce, kuras laikā ikvienam būs iespēja visas dienas garumā no plkst.9 līdz plkst.21 atnākt un brīvajā mikrofonā pateikt visu, ko viņi vēlas.

Jautāts, cik dalībnieku plānoti šajā akcijā, Bukains pastāstīja, ka aukstā laika dēļ cilvēki nespēs ārā pavadīt visu dienu, tāpēc viņš prognozēja, ka katru stundu protestā piedalīsies ap 1000 cilvēki. Kā novēroja la.lv, protestētāju grupiņā bija ne vairāk kā padsmit cilvēku.

Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis aģentūrai LETA apstiprināja, ka pašvaldība ir apstiprinājusi protesta akciju 13.janvārī iepretim Ministru kabineta ēkai. Domē notikušas pārrunas ar piketa organizatoriem, vienojoties par protesta norisi. Rīgas dome saskaņojusi protesta akcijas rīkošanu.

Vidauskis gan sacīja, ka organizatori pieteikuši piketu aptuveni 50 cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bukainis – tas pats Krievu pasaules piekritējs, kas Donbasa terroristiem vāca ziedojumus. Brīnums, ka tie 20 cilvēki bija, īstais personāžš kurā klausīties.

  2. Bukainis – tas pats Krievu pasaules piekritējs, kas Donbasa terroristiem vāca ziedojumus. Brīnums, ka tie 20 cilvēki bija, īstais personāžš kurā klausīties.

  3. MAITAS NOBIJAS

Draugiem Facebook Twitter Google+