×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. janvāris, 2013
Drukāt

Pusaudzi apsūdz par slepkavību un nopietnu uzbrukumu vienaudžiem

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūra uzrādījusi apsūdzību pusaudzim, kurš, pēc likumsargu domām, 14 gadu vecumā paspējis noslepkavot par sevi vecāku vīrieti un nodarīt nopietnus miesas bojājumus diviem saviem vienaudžiem.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūrai LETA pastāstīja, ka šonedēļ Rīgas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūrā puisim uzrādīta apsūdzība par 25 gadus veca vīrieša slepkavību un apzagšanu Rīgā, Ēvalda Valtera ielā.

Izmeklēšanā noskaidrojies, ka pusaudzis pirms slepkavības pastrādājis arī citus vardarbīgus noziegumus, proti, piekāvis kādu vienaudzi, kuram salauzis žokli, savukārt vēl kādam citam vienaudzim ar nazi iedūris plecā. Par šiem noziegumiem viņam uzrādītas apsūdzības par tīša vidēja un viegla smaguma miesas bojājumu nodarīšanu.

Ar šīm apsūdzībām puiša kriminālā biogrāfija vēl nebeidzas, jo viņam arī nesen stājies spēkā astoņu mēnešu cietumsods par kādas personas aplaupīšanu.

Attiecībā uz slepkavību Valtera ielā, pēc prokuratūras domām, pērn 30.augsutā tolaik 14 gadus vecais pusaudzis uzturējās pie kādas sievietes, pie kuras liktenīgajā vakarā atnācis 1987.gadā dzimis vīrietis.

Kādā brīdī pusaudzim nav iepatikusies cietušā uzvedība, taču cietušais nav ielaidies konfliktā un izgājis uz ielas. Nepilngadīgais lavījies pakaļ un vīrietim iedūris krūtīs.

Ekspertīzē puisis atzīts par pieskaitāmu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+