×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
21. jūnijs, 2012
Drukāt

Radeviča sasniedz labu rezultātu Maskavas čempionāta tāllēkšanas sacensībās

Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča ceturtdien sasniedza labu rezultātu Maskavas čempionāta sacensībās. Pašreizējā Eiropas čempione Radeviča, kura sacensībās startēja ārpus konkurences, savā labākajā mēģinājumā aizlēca 6,60 metru tālumā.

Latvijas sportistes šīs sezonas labākais rezultāts ir 6,64 metri, bet viņas personīgais rekords ir 6,92 metri, kas tika sasniegts pirms diviem gadiem Eiropas čempionātā Barselonā, kurā Radeviča izcīnīja zelta medaļu.

Uzvaru Maskavas čempionātā ar augstvērtīgu rezultātu izcīnīja Anna Nazarova. Viņa aizlēca 7,11 metru tālumā, sasniedzot šīs sezonas otro labāko rezultātu pasaulē.

Kā ziņots, Radeviča cer, ka viņai šomēnes izdosies sekmīgi aizstāvēt Eiropas čempiones titulu.

“Man nebija nekādu šaubu, ka došos uz Helsinkiem, lai aizstāvētu savu titulu,” pagājušajā nedēļā izteicās Radeviča, gaidot šā gada sacensības, kas Somijas galvaspilsētā notiks no 27. jūnija līdz 1.jūlijam. “Mans treneris saka, ka esmu čempionātu sportiste, un man liekas, ka tā arī ir. “Dimantu līga” ir lieliska, tomēr man daudz svarīgāk ir būt gatavai lielajiem čempionātiem.”

2003.gadā Radeviča izcīnīja bronzas godalgas Eiropas U-23 čempionātā gan tāllēkšanā, gan trīssoļlēkšanā, bet pērn viņa tika pie bronzas godalgas pasaules čempionātā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+