Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. septembris, 2015
Drukāt

Beigušies būvdarbi autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā

Foto - LVCFoto - LVC

Pirms termiņa beigušies periodiskās uzturēšanas ietvaros veiktie būvdarbi valsts reģionālā autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā.

Pirms termiņa beigušies periodiskās uzturēšanas ietvaros veiktie būvdarbi valsts reģionālā autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā no Janopoles Griškānu pagastā līdz Rečeņiem Čornajas pagastā (6,10. – 10,38. km) Rēzeknes novadā.

Seguma atjaunošanu par valsts budžeta līdzekļiem kopš jūnija veica SIA “Ceļi un tilti”, darbu līgumcena bija 912 tūkstoši eiro (ar PVN). Atjaunotais posms iepriekš visā ceļā bija vissliktākajā tehniskajā stāvoklī, vietām ar dziļiem iesēdumiem un satiksmei bija kļuvis jau bīstams. Melnais segums šim ceļam izbūvēts pirms 40 gadiem, pirms 25 gadiem veikta virsmas apstrāde visā garumā un dažviet – pirms 15 gadiem. Būvdarbu gaitā šovasar tika nofrēzēta asfalta virskārta un pastiprināti segas pamati, atsevišķās vietās palielināts ceļa platums un ieklātas divas asfalta kārtas. Uzlabota arī ūdens novades sistēma un ceļa redzamības apstākļi, atjaunotas nomales un sabiedriskā transporta pieturvietas.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+