Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
29. septembris, 2015
Drukāt

Beigušies būvdarbi autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā

Foto - LVCFoto - LVC

Pirms termiņa beigušies periodiskās uzturēšanas ietvaros veiktie būvdarbi valsts reģionālā autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā.

Pirms termiņa beigušies periodiskās uzturēšanas ietvaros veiktie būvdarbi valsts reģionālā autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā no Janopoles Griškānu pagastā līdz Rečeņiem Čornajas pagastā (6,10. – 10,38. km) Rēzeknes novadā.

Seguma atjaunošanu par valsts budžeta līdzekļiem kopš jūnija veica SIA “Ceļi un tilti”, darbu līgumcena bija 912 tūkstoši eiro (ar PVN). Atjaunotais posms iepriekš visā ceļā bija vissliktākajā tehniskajā stāvoklī, vietām ar dziļiem iesēdumiem un satiksmei bija kļuvis jau bīstams. Melnais segums šim ceļam izbūvēts pirms 40 gadiem, pirms 25 gadiem veikta virsmas apstrāde visā garumā un dažviet – pirms 15 gadiem. Būvdarbu gaitā šovasar tika nofrēzēta asfalta virskārta un pastiprināti segas pamati, atsevišķās vietās palielināts ceļa platums un ieklātas divas asfalta kārtas. Uzlabota arī ūdens novades sistēma un ceļa redzamības apstākļi, atjaunotas nomales un sabiedriskā transporta pieturvietas.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+