Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
16. februāris, 2015
Drukāt

Rīgā dzērājšoferi aiztur par 390 eiro kukuļa solīšanu

Foto - VPFoto - VP

Ceļu satiksmes policijas darbinieki piektdien, 13. februārī, aizturējuši vairākus iereibušus autovadītājus, viens no kuriem policistiem piesolīja kukuli – 390 eiro, informē policijā.

Pagājušo piektdien, 13. februārī, ap pulksten 13:30 Rīgā, Gaujas ielā Ceļu policijas darbinieki par ātruma pārsniegšanu pie izglītības iestādes apturēja automašīnu “Mercedes Benz”. Lai izvairītos no administratīvā soda par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, 1964. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 15 eiro kukuli.

Tāpat arī ap pulksten 22:30 Rīgā, Jaunciema gatvē policisti apturēja automašīnu “Chrysler”, kuras vadītājs – 1975. gadā dzimis vīrietis – atradās 2,3 promiļu reibumā un vadīja spēkratu bez vadītāja apliecības. Cenšoties izvairīties no soda piemērošanas, krietni iereibušais autovadītājs policistiem deva kukuli 20 eiro apmērā.

Teju pēc pusotras stundas, ap pulksten 23:50 arī Eksporta ielā policisti apturēja 1982. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Mercedes Benz”. Vīrietis automašīnu vadīja 0,59 promiļu reibumā, tādēļ, lai izvairītos no soda, viņš policistiem deva 390 eiro lielu kukuli.

Visos gadījumos uzsākti kriminālprocesi par kukuļdošanu. Šogad Rīgas reģionā ir aizturēti jau desmit autovadītāji – kukuļdevēji. Policijā atgādina, ka par kukuļdošanu ir piemērojama kriminālatbildība.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+