Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

Rīgā īrnieks nāvējoši piekauj dzīvokļa saimnieku

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā ceturtdienā, 4. decembrī Rīgā, Ropažu ielu, dzīvokļa īrnieks konflikta laikā piekāvis 35 gadus veco mājokļa īpašnieku, kurš vēlāk no gūtajām traumām miris, liecina Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes informācija.

Policijā klāsta, ka Rīgas Brasas policijas iecirkņa darbinieki pagājušās ceturtdienas pusdienlaikā saņēma izsaukumu uz Ropažu ielu, Rīgā, kur starp diviem vīriešiem izcēlās konflikts, kā rezultātā vienam no vīriešiem nodarīti smagi miesas bojājumi.

Notikuma vietā ieradās Patruļpolicijas darbinieki, kuri aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš, iespējams, piekāvis dzīvokļa saimnieku. Iespējamā vainīgā persona nogādāta policijas iecirknī.

Policisti noskaidroja, ka starp cietušo dzīvokļa saimnieku un aizturēto radās domstarpības par dzīvokļa izīrēšanu citām personām. Starp abiem izcēlās konflikts, kura laikā bijušais īrnieks piekāva dzīvokļa saimnieku – 1979. gadā dzimušu vīrieti, kurš ar smagiem miesas bojājumiem nogādāts slimnīcā.

Policisti noskaidroja, ka aizturētais jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Ļaundaris atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā.

Par šo gadījumu policijā ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pagājušo piektdien, 5. decembrī tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt cietušais vīrietis no konfliktā gūtajām traumām pirmdienas rītā slimnīcā mira.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+