×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgā pieķer divus nelegālos pasažieru pārvadātājus; draud licences apturēšana

Foto - VPFoto - VP

Vakar Valsts policijas Autopārvadājumu uzraudzības nodaļas darbinieki kopā ar kolēģiem no Rīgas domes satiksmes departamenta Kontroles dienesta veica pārbaudes uz Maskavas ielas ar mērķi konstatēt pārkāpumus kravu un pasažieru pārvadājumu jomā, informē VP.

Pārbaudes laikā konstatēti divi mikroautobusi, kam bija atļauja veikt neregulāros pasažieru pārvadājumus, taču izrādījās, ka tie, visticamāk, veic regulāros pārvadājumus maršrutā Rīga-Ogre. Konstatēts, ka no pasažieriem iekasēta nauda, izsniegtas biļetes, automašīnās bija kases aparāti, kā arī tika konstatētas citas pazīmes, kas liecināja, ka pārvadātāji nav rīkojušies atbilstoši atļautajam.

Abos gadījumos sastādīti kontroles akti un visi materiāli nosūtīti Autotransporta direkcijai, kas tiesīga lemt par licences apturēšanu.

Policija atgādina, ka pasažieri, kuri izmanto nelegālo pārvadātāju pakalpojumus, riskē ar iespējamu kavēšanos, risku tikt izsēdinātam vai papildu līdzekļu tērēšanu, jo attiecīgais transportlīdzeklis brauciena laikā var tikt aizturēts. Ņemot vērā, ka pārbaudes laiks var ilgt pat vairāk nekā vienu stundu, pasažieriem jārēķinās ar ilgu uzturēšanos transportlīdzeklī vai iespēju meklēt citu pārvietošanās veidu un līdz ar to – papildu tēriņiem par biļeti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+