Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgas dome: galvaspilsētā brīvas vietas ir 11 bērnudārzos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pašvaldībā brīvas vietas pirmsskolas grupās ir 11 bērnudārzos, tostarp bērniem no pusotra gada, gan no trīs un piecu gadu vecuma, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas domes pārstāve Sarmīte Baltmane.

Iespēja pieteikt mazuļus no pusotra gada vecuma ir Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestādē un Rīgas 244.pirmsskolas izglītības iestādē mazākumtautību grupās, bērnudārzā “Laismiņa” un bērnudārzā “Jumis”.

Savukārt brīvas vietas bērniem vecumā no trim gadiem ir piecās pirmsskolas izglītības iestādēs, tostarp Rīgas 36.pirmsskolas izglītības iestādē, bērnudārzā “Ābelīte”, Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestādē, Rīgas 112.pirmsskolas izglītības iestādē mazākumtautību grupā, kā arī Rīgas 124.pirmsskolas izglītības iestādē “Dzērvenīte”.

Pieejamas arī brīvas vietas grupās, kas paredzētas mazākumtautību bērniem no trīs gadu vecuma, tostarp Rīgas Itas Kozakevičas Poļu vidusskolas pirmsskolas sagatavošanas grupās un Rīgas 62.pirmsskolas izglītības iestādē, kā arī Rīgas Rīnūžu vidusskolas pirmsskolas grupās.

Bērnus brīvajām vietām var pieteikt mājaslapā “www.eriga.lv”, vai vēršoties jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+