×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgas dome: galvaspilsētā brīvas vietas ir 11 bērnudārzos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pašvaldībā brīvas vietas pirmsskolas grupās ir 11 bērnudārzos, tostarp bērniem no pusotra gada, gan no trīs un piecu gadu vecuma, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas domes pārstāve Sarmīte Baltmane.

Iespēja pieteikt mazuļus no pusotra gada vecuma ir Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestādē un Rīgas 244.pirmsskolas izglītības iestādē mazākumtautību grupās, bērnudārzā “Laismiņa” un bērnudārzā “Jumis”.

Savukārt brīvas vietas bērniem vecumā no trim gadiem ir piecās pirmsskolas izglītības iestādēs, tostarp Rīgas 36.pirmsskolas izglītības iestādē, bērnudārzā “Ābelīte”, Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestādē, Rīgas 112.pirmsskolas izglītības iestādē mazākumtautību grupā, kā arī Rīgas 124.pirmsskolas izglītības iestādē “Dzērvenīte”.

Pieejamas arī brīvas vietas grupās, kas paredzētas mazākumtautību bērniem no trīs gadu vecuma, tostarp Rīgas Itas Kozakevičas Poļu vidusskolas pirmsskolas sagatavošanas grupās un Rīgas 62.pirmsskolas izglītības iestādē, kā arī Rīgas Rīnūžu vidusskolas pirmsskolas grupās.

Bērnus brīvajām vietām var pieteikt mājaslapā “www.eriga.lv”, vai vēršoties jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+