Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgas dome: galvaspilsētā brīvas vietas ir 11 bērnudārzos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pašvaldībā brīvas vietas pirmsskolas grupās ir 11 bērnudārzos, tostarp bērniem no pusotra gada, gan no trīs un piecu gadu vecuma, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas domes pārstāve Sarmīte Baltmane.

Iespēja pieteikt mazuļus no pusotra gada vecuma ir Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestādē un Rīgas 244.pirmsskolas izglītības iestādē mazākumtautību grupās, bērnudārzā “Laismiņa” un bērnudārzā “Jumis”.

Savukārt brīvas vietas bērniem vecumā no trim gadiem ir piecās pirmsskolas izglītības iestādēs, tostarp Rīgas 36.pirmsskolas izglītības iestādē, bērnudārzā “Ābelīte”, Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestādē, Rīgas 112.pirmsskolas izglītības iestādē mazākumtautību grupā, kā arī Rīgas 124.pirmsskolas izglītības iestādē “Dzērvenīte”.

Pieejamas arī brīvas vietas grupās, kas paredzētas mazākumtautību bērniem no trīs gadu vecuma, tostarp Rīgas Itas Kozakevičas Poļu vidusskolas pirmsskolas sagatavošanas grupās un Rīgas 62.pirmsskolas izglītības iestādē, kā arī Rīgas Rīnūžu vidusskolas pirmsskolas grupās.

Bērnus brīvajām vietām var pieteikt mājaslapā “www.eriga.lv”, vai vēršoties jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+