Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

“Rīgas namu pārvaldnieks” izraksta rēķinus jau pērn nojauktu namu iedzīvotājiem

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rīgas namu pārvaldnieka ēka juridiskajā adresē – Mārtiņa ielā 7.

Rīt, 2.martā, plkst.16.00, Rīgā, A.Čaka ielā 42, pie SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) administratīvās ēkas notiks iedzīvotāju pikets, kura mērķis, vērst sabiedrības un mediju uzmanību uz RNP izšķērdīgo, nolaidīgo un necaurspīdīgo darbību, informēja piketa rīkotāji.

Piketā piedalīsies ne vien tie rīdzinieki, kuri nav apmierināti ar RNP darbu, bet arī sešu pēdējā gada laikā iebrukušo namu – Buru ielas 9,9a, Čiekurkalna 3.līnija 2, Lielā iela 5, Dīķu iela 23, Misas iela 18 un Dagdas iela 3 – iedzīvotāji.

“Neskatoties uz to, ka namu iedzīvotāji palikuši bez savas dzīvojamās platības, piemēram, Buru ielas 9,9a namu, kas tika nojaukti vēl pagājušā gada septembrī, bijušie īpašnieki vēl joprojām no RNP saņem rēķinus par pakalpojumiem un nekustamā īpašuma nodokli par ēkām. Pārējo iebrukušo namu iedzīvotāji turpina apmaksāt rēķinus par apsaimniekošanu, avārijas remonta darbiem, atkritumu izvešanu, ūdeni un kanalizāciju utt.,” atklāj piketa organizētājs, Rīgas domes (RD) “Vienotības” frakcijas deputāts Valdis Gavars.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+