Latvijā
Politika

“RīgaTV 24” paziņo, kāpēc uz saviem raidījumiem neaicinās KPV LV pārstāvjus26


Dziedātājs un TV personība Andris Kivičs
Dziedātājs un TV personība Andris Kivičs
Foto: LETA

Pēdējās nedēļas notikumi, kad divi “RīgaTV 24” raidījumu vadītāji – Andris Kivičs un Didzis Šmits – paziņoja par došanos politikā un iesaistīšanos partijā KPV LV, sabiedrībā raisījuši aizdomas, ka KPV LV izmantojusi televīzijas kanālu savās interesēs, vēsta “RīgaTV 24” direktora Klāva Kalniņa paziņojums presei.

“Mēs, “RīgaTV 24”, kategoriski noraidām minējumus, ka kanāls strādā kāda politiskā spēka vai ekonomiskā grupējuma interesēs, un no bijušo kolēģu izvēles norobežojamies. Diemžēl bijušo kolēģu izvēle metusi ēnu ne tikai uz kanālu kopumā, bet arī uz “RīgaTV 24″ ētera personībām un komandu, kas ikdienā strādā, lai informētu Latvijas iedzīvotājus par dažādām aktualitātēm valstī un aiz tās robežām, piedāvātu dažādus viedokļus un diskusijas”, teikts paziņojumā.

“”RīgaTV 24” ir neatkarīgs TV kanāls. Mēs stingri iestājamies par redakcionālo neatkarību un vienmēr esam nodrošinājuši viedokļu dažādību mūsu televīzijas veidotajās pārraidēs. Tomēr, ņemot vērā, ka politiskā partija KPV LV radījusi šaubas par “RīgaTV24″ neatkarību un godaprātu, paziņojam, ka turpmāko priekšvēlēšanu laiku savos raidījumos neaicināsim piedalīties  KPV LV pārstāvjus, izņemot gadījumus, kad to nosaka priekšvēlēšanu aģitācijas likums”, skaidro K.Kalniņš.

“RīgaTV 24” ir viens no skatītākajiem un straujāk augošākajiem medijiem Latvijā. Kopējā “RīgaTV 24” skatītāju sasniedzamība ir 970 000 mēnesī.

LA.lv