Rondo iemet 44, “Celtics” tomēr zaudē Maiami 0

Redžona Rondo 44 gūtie punkti trešdien nepalīdzēja Bostonas “Celtics” komandai izcīnīt pirmo uzvaru NBA Austrumu konferences finālsērijā. Finālsērijas otrajā mačā “Celtics” izbraukumā ar rezultātu 111:115 (24:18, 29:28, 22:35, 24:18, 12:16) pagarinājumā piekāpās Maiami “Heat” vienībai.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Rondo laukumā pavadīja 53 minūtes, realizējot 16 no 24 metieniem, tostarp abus izpildītos tālmetienus. Tāpat viņš savai komandai šajā mačā palīdzēja arī ar desmit rezultatīvām piespēlēm un astoņām atlēkušajām bumbām. Pirmajā puslaikā Rondo guva 22 punktus, bet vēl 22 punktus viņš iekrāja otrajā puslaikā un papildlaikā.Zīmīgi, ka pagarinājumā Rondo guva visus 12 punktus “Celtics” komandas labā.

Vēl Bostonas kluba rindās 21 punktu guva Pols Pīrss, bet Kevins Gārnets izcēlās ar 18 punktiem.

Tikmēr “Heat” komandā rezultatīvākais ar 34 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām bija šīs sezonas vērtīgākais spēlētājs Lebrons Džeimss, bet 23 punktus iekrāja Dveins Veids.

Otrā puslaika sākumā “Celtics” bija vadībā ar septiņu punktu pārsvaru, tomēr “Heat” basketbolisti prata atspēlēties un ceturtās ceturtdaļas sākumā jau mājiniekiem bija septiņu punktu pārsvars – 84:77. Turpinājumā “Celtics” veica izrāvienu 17:5 un iekrāja piecu punktu pārsvaru, taču arī šoreiz “Heat” atspēlējās un pārņēma vadību.

Nosargāt vadību līdz mača beigām “Heat” komandai gan neizdevās, jo 34 sekundes pirms pamatlaika beigām pieredzējušais “Celtics” vienības aizsargs Rejs Alens realizēja tālmetienu un panāca neizšķirtu 99:99, kas nozīmēja, ka spēlei jāturpinās pagarinājumā.

Papildlaikā nedaudz sekmīgāk nospēlēja “Heat” basketbolisti, kuriem izdevās salauzt pretinieku pretestību un izcīnīt uzvaru.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Heat” izvirzījās vadībā ar 2-0. Nākamās divas spēles notiks Bostonā.

Rietumu konferences finālsērijā pašlaik Sanantonio “Spurs” ar rezultātu 2-0 uzvar Oklahomasitijas “Thunder” vienību.