Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

Rotko Mākslas centrā gaidāma Latgales mākslinieku “Klaunāde”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā jau trešo gadu notiks Latgales reģiona mākslas dienu izstāde, aģentūra BNS uzzināja Rotko centrā.

Izstāde Rotko centrā notiks no 24. aprīļa līdz 10. jūlijam. Tajā piedalīties aicināti visu mediju mākslinieki un mākslas studenti no reģiona pilsētām un novadiem, un darbus izstādei mākslinieki aicināti iesniegt līdz 15. martam. Katrs autors vērtēšanai drīkst iesniegt ne vairāk kā četrus darbus.

Šogad izstādes tēma ir “Klaunāde”, kas ļauj katram māksliniekam iejusties klauna tēlā vai savos darbos saskatīt ar šo tēmu saistītās ārējās un iekšējās izpausmes mākslas valodā realizētajos darbos. Izstāde iecerēta kā spilgta un brīvdomīga reģiona mākslinieku radīto darbu skate, parādot labāko māksliniecisko veikumu, kas tapis laikā no 2013. līdz 2015. gadam.

Izstādes noslēgumā atsevišķi darbi, kas atbilst Daugavpils Marka Rotko mākslas centra budžeta iespējām, tiks iepirkti centra kolekcijas papildināšanai, norādīja Rotko centrs.

Pievienot komentāru

Kamēr esam dzīvi, tikmēr žestikulējam (2)Janīnas Kursītes grāmata "Zīmju valoda: latviešu žesti" pievēršas latviešu iecienītākajiem žestiem no folkloras līdz mūsdienu politiķiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+