×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2013
Drukāt

Salacgrīvā noslēgsies festivāls “Positivus”

Foto-LETAFoto-LETA

Salacgrīvā šodien, 21.jūlijā, noslēgsies lielākais Baltijas mūzikas festivāls “Positivus”, kas jau septīto gadu pulcē dažādu valstu mūziķus. Līdz pat vēlai naktij šodien uz festivāla skatuvēm kāps vairāki desmiti mūziķu apvienību.

Uz “Tele2” skatuves uzstāsies “Two Door Cinema Club”, “The XX”, Maikls Kivanuka, Toms Odils, “Team Ghost”.

Uz “Nordea” skatuves uzstāsies “Inokentijs Mārpls”, “Laime pilnīga”, “No Ceremony”, “Darwin Deez”, “Suuns”, “Efterklang”, !!! (“chk chk chk”).

Uz “Palladium” skatuves koncertēs “The Stanleys”, “Age Of Stones”, “Komjaunatne”, “Kurak”, “Oranžās brīvdienas”, “The Sound Poets” un “Laime pilnīga”.

Uz “I Love You” skatuves uzstāsies “Without Letters”, “Stūrī zēvele”, Anete, “Carnival Youth”, “Odd Hugo”, “Bērnības milicija” un “Tribes of the City”.

Pirmo reizi “Positivus” notiek trīs dienu garumā. Festivāls sākās piektdien, tā teritorijā darbojas sešas mūzikas skatuves un “Ādažu čipsu” kinoteātris, kur tiek demonstrētas dažādas filmas.

“Positivus” festivālā par kārtību un drošību rūpējas apsardze un Latvijas un Igaunijas policijas darbinieki, kas arī uzrauga ceļu satiksmes drošību un nepieciešamības gadījumā palīdz ikvienam, kam tas būs vajadzīgs.

Ceļu satiksmē īpaša uzmanība tiek pievērsta atļautā braukšanas ātruma kontrolei un autovadītāju kontrolei, kas pie stūres sēdušies reibumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+