Apbrīno

Samanta Tīna un “Amberlife” Valentīndienā dāvina romantisku videoklipu0

Foto – youtube.com

Samantai Tīnai koncertējot un piedaloties dažādos Lietuvas projektos, ik pa brīdim, tiek piedāvātas jaunas sadarbības iespējas. Šoreiz Samanta Tīna un lietuviešu dziedātājs Amberlife radījuši melodisku skaņdarbu, kura klips tapis tepat pie mums Latvijā. Dziesma ir par mīlestību, tapēc abi mākslinieki jauno dziesmu un tās video klipu dāvina Valentīndienā, visiem, kas mīl, kas mīlējuši un visiem, kas alkst iemīlēties. Simpātijas, jūtas un kaisle ir visa sākums, bet reizēm ar to ir par maz. Nereti atskatoties uz savu dzīvi mēs uzdodam jautājumu- “Kā būtu, ja būtu?” Skaņdarbs ir par to pašu- Par šo mūžigo un nebeidzamo jautājumu. Mums katram dzīvē ir bijušas satikšanās, kuras atceroties, mūs pārņem patīkamas atmiņas un ziņkāre. Par to arī ir šis stāsts.

Lietuviešu dziedātājs un producents Edgaras Lubys, kurš plašāk latviešu publikai atmiņā palicis kā “Amberlife”, kad pirms vairāk kā 10 gadiem nāca klajā duets ar mūsu pašmāju dziedātāju Ladybird apvienojoties dziesmā “My Lover’s gone”.

“Atceros Amberlife, kad man bija 15 gadu un radio tika skandināts kopdarbs ar mūsu Ladybird- ‘My Lover’s gone’, ko dziedāju līdzi, jo zināju visus vārdus! Man patika šī dziesma.

Es nekad nebūtu varējusi iedomāties, ka kādu dienu arī man būs mīlas dziesma un vēl nofilmēts videoklips kopā ar Edgaru! Esmu ļoti gandarīta par mūsu sadarbību un tās rezultātu,mīlestību, kas mūs vieno par to, ko darām, un varam tajā vienoties, lai dalītos tajā ar saviem klausītājiem gan Latvijā, gan Lietuvā. Paldies Amberlife par šo romantiski skaisto melodiju un vārdiem! Un mēs ceram, ka caur šo stāstu mēs varēsim dalīties mīlestībā un sirsnībā ar Jums, ne tikai Valentīndienā!” bilst Samanta.

LA.lv