Latvijā
Politika

“Saskaņa” Liepājas mēra amatam piesaka Agešinu, sola bezmaksas transportu 16


Valērijs Agešins
Valērijs Agešins
Foto – LETA

Partijas “Saskaņa” Liepājas mēra amata kandidāts nākamajās pašvaldību vēlēšanās būs pašreizējais Saeimas deputāts Valērijs Agešins, šodien oficiāli tika nolemts partijas atklātajā valdes sēdē Liepājā.

Uz pasākumu sanākušie ap 90 cilvēki tika iepazīstināti ar politiskā spēka deputātu kandidātiem Liepājas pilsētas domes vēlēšanām. “Saskaņas” sarakstā Liepājā būs 18 deputāta kandidāti, pārsvarā Liepājā zināmi cilvēki – pedagogi un uzņēmēji, juristi un pa kādam sportistam. Agešins cilvēkus sarakstam esot atlasījis un gatavojis septiņus mēnešus.

Agešins kritizēja Liepājas līdzšinējo vadību par vāju tūrisma attīstību, solīja nodrošināt cilvēkus ar darbu, mazināt aizbraukšanu, ieviest bezmaksas sabiedrisko transportu pensionāriem un skolēniem, kā arī pēdējiem piedāvāt arī brīvpusdienas. Pilna partijas programma un redzējums vēlēšanām Liepājā tikšot prezentēta maijā pāris nedēļas pirms vēlēšanām.

Pasākumu vadīja partijas līderis un Rīgas mērs Nils Ušakovs, kā arī bija ieradušies “Saskaņas” Saeimas deputāti Igors Pimenovs, Viktors Orlovs un Sergejs Patapovs.

Ušakovs sacīja, ka Agešins esot 15 gadus nostrādājis Saeimā, bet tagad viņam tas būšot jādara Liepājā. Viņš esot labākais no visiem mēra amata kandidātiem.

LA.lv