×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Savickis: Nav pierādīta Krievijas saistība ar Malaizijas lidmašīnas katastrofu Ukrainā (21)

savickis1

Joprojām nav pierādīta Krievijas saistība ar Malaizijas lidmašīnas katastrofu Ukrainā, tādēļ runāt par sankcijām pret Krieviju ir pāragri, šodien Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” teica SIA “Itera Latvija” vadītājs Juris Savickis.

Ja pret Krieviju tiks vērstas sankcijas, tas notiks bez pierādījumiem. Un kas notiks, ja vēlāk atklāsies, ka Krievija ar šo katastrofu nav saistīta, retoriski vaicāja Savickis.

Viņš sankcijas vērtē negatīvi un ir pārliecināts, ka domstarpības jārisina politiskā un sarunu ceļā.

Viņaprāt, pirms apgalvot, kurš ir vainojams lidmašīnas katastrofā, vajagot padomāt, kam notikušais ir izdevīgs. Savickis uzskata, ka Krievijai nav izdevīgi, lai to atkal vainotu par visiem notikumiem.

Savickis ir pārliecināts, ka sankcijas un atbildes reakcija neskars gāzes piegādes. Viņaprāt Eiropa neatteiksies no Krievijas gāzes, kā arī Krievija ir ieinteresēta savu gāzi pārdot.

Jau ziņots, ka Eiropas Savienības (ES) valstu ārlietu ministri uzdevuši ekspertiem izvērtēt iespējas noteikt jaunas sankcijas Krievijai, vēršoties pret aizsardzības, enerģētikas un finanšu sektoriem, otrdien pavēstīja Nīderlandes ārlietu ministrs Franss Timermanss.
“Mēs esam nolēmuši, ka [Eiropas] Komisijai tiks uzdots izskatīt vairākus potenciālos soļus vairākās jomās, ieskaitot aizsardzības, dubultā pielietojuma iekārtu un augsto tehnoloģiju iekārtu, arī enerģētikas sektorā, kā arī finanšu pakalpojumu jomu,” sacīja ministrs.
ES arī noteiks jaunus ceļošanas aizliegumus un aktīvu iesaldēšanu, piebilda ministrs. Sankcijām pakļauto personu un uzņēmumu saraksts tiks sagatavots līdz ceturtdienai.

Pagājušo ceturtdien Austrumukrainā virs Maskavas atbalstīto krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības “Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.
Lidmašīnu notriekusi raķete, kuru no zenītraķešu iekārtas “Buk” izšāvušas krievu algotņu bandas sadarbībā ar Krievijas armiju, uzskata Ukrainas varasiestādes.
Lielākais “Latvijas gāzes” akcionārs ir Vācijas “E.ON Ruhrgas International GmbH”, kam pieder 47,2% akciju, 34% pieder Krievijas kompānijai “Gazprom”, bet 16% – SIA “Itera Latvija”.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Atu laikam esi vai nu mīkstais vai laizītājs. Viss sieru iepriekš pastrādātais ir tads viens sīkums. Nokaunies kangar!!!

 2. Enkurs pakaļā nav tas pats, kas āķis lūpā.

 3. Mērglis paliek mērglis!

 4. Nav,nav pierādīts! Atbildēt

  Nekritizēs taču savus saimniekus!

 5. Savičkis ir dumjš Atbildēt

  No kurienes tad krievnacistu teroristi Austrumukrainā ņēma jaudīgās pretgaisa raķetes — vai Nauru piegadāja?

 6. … Sorit CNN zinas RU tv Peters Lavelle izklausijas, ka sanemis tas pasas Kremla instrukcijas lapu … nav tur nozelu, nav pat pieradijumu … bet tacu ir upuru bezgala, liecina elektroniskie dati, telefonu sarunu ieraksti, bildes un fotografijas … ir tikai Krievijas Aizsardzibas ministra un tas darbinieku atbalsts zalo viru armijai – kuriem smaksats no biljardiera MALOFEJEVA maka … ta pec Ukrainas rokas nonakosiem dokumentiem … !

  … Varbut tiesam Putins ir bijis izgriezts no sazvernieku loka … un driz pie prasis Bezabrene patverumu … vai ?

 7. KĀ MAIZI ĒD TĀ DZIESMU DZIED……

 8. Vecais KGB – šņiks – ko gan citu vervelēs.

 9. Ko gan citu no šī čekista mutes varēja gaidīt…

 10. Savicka k-gs kaut ko nav sapratis. Pareizāk būtu teikt, izliekas. Neviens jau nevaino Prez. Putinu, ka viņš būtu spiedis BUK palaišanas pogu, bet ar Krievijā ražotu un teroristu rokās esošu BUK raķeti sašauj civilo lidmašīnu. Visa Pasaule zina, ka Bes palaist raķeti neprot, ka vajadzīgi speciālisti, ka Krievijā tādi ir, bet to nezina Savicka k-gs. Bet ja valsts vadītājs nezina, ka no viņa vadītās valst izved, ne tikai, strelnieku ieročus, bet arī, slepenā uzskaitē esošo, stratēģisko bruņojuma tehniku, tad ir jautājums, vai šis vadītājs pārvalda valsti? Pieļauju, ka tomēr zina un izliekas tāpat, kā Savicka k-gs, bet nav izkopis tādu, naivā nezinīša, izlikšanās mākslu.

 11. Izsaku līdzjūtību visu valstu bojāgājušo tuviniekiem. Varat uzskatīt mani par ciniķi, bet Nīderlandes pārstāvja vadībā starptautiskās izmeklēšanas komisijas darbs bezcerīgs. Pirmkārt izmeklēšanas uzsākšana novēlota, dodot iespēju teroristiem visus iespējamos pierādijumus, ieskaitot raķešu palaisšanas iekārtas atstāto sliežu noslaucšanai līdz Krievijas robežai un tālāk, “melno kastu” ierakstu falsificēšanai, iznīcināšanai. Otrkārt ar iekārtu “Buk ” palaižamās raķetes ražotas Nīderlandē, kur uzņēmējiem un valdībai viegla peļņa pirmajā vietā.

 12. Nav pierādīts ka saule lec austrumos. Kurš to var pierādī? Parādīt var bet pierādīt?

 13. par šo nodevēju un nelieti savicki Atbildēt

  muldoņa ar krievu okupācijas laikā ieprogramētām smadzenēm – kā jau daudzi citi homosovjeticusi, kuri vēl bradā mūsu zemīti. pārāk daudz čekas aģenti Latvijā ir piesegušīes ar sarkanbaltsarkanām jērādiņām. … bet pienāks laiks arī priekš jums ….

 14. “Nav pierādīts”, ka Krievija okupēja Krimu, “nav pierādīts”, ka Krievija vainīga Malaizijas lidmašīnas
  katastrofā Ukrainā! Tā šis Maskavas ietekmes aģents stāsta Latvijas iedzīvotājiem, uzskatot visus pārējos par galīgiem muļķiem. Sankcijas arī nevajagot pret Krieviju, jo laikam jau amerikāņi pievāca Krimu un organizēja lidmašīnas notriekšanu, bet “banderovci” tagad apspiež nelaimīgos krievus Austrumukrainā. Kādā uzskatu pasaulē un informācijas telpā jūs dzīvojat, Savicka kungs, ja jūs visu pasauli uzskatāt antiņiem, bet sevi esat pasludinājis par tik nekļūdīgu un viszinošu. Laikam jau pārāk daudz uzturaties Maskavā? Žēl, ka naudas dēļ tā jāliekuļo. Lieli meli esot labi meli, tā esot teicis jau Gebelss.

 15. Ko tad citu par saviem saimniekiem Savickis var teikt, protams, ka censties citiem iegalvot, ka tie ir balti un pūkaini. Naudiņa jāatpelna arī šādā veidā.

 16. Palūkojoties uz šo naivo skatienu, uzreiz saprotams, ka šis kungs līdz šim brīdim neko nav sapratis un arī netaisās to darīt!

 17. Ko gan citu var sagaidīt no čekista, kurš zvērējis uzticību padomju savienībai – viņa tautas zemes okupētājai

 18. neesot pierādīta arī Krievijas līdzdalība Krimas okupācijā.Ukraina pati esot uzmākusies nabaga Putinam-nu,ņem taču to Krimu,ņem taču!Un vispār-Krievija nemaz neatrodas turpat aiz Ukrainas( it kā) robežas,jo Ukraina nemaz nav valsts un tai nemaz nedrīkst būt robeža,viss pieder Krievijai!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+