×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. jūlijs, 2016
Drukāt

Savu izteikumu dēļ Tramps esot zaudējis ASV dzīvojošo latviešu balsis (8)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lai gan ASV dzīvojošie latvieši un arī citi austrumeiropieši tradicionāli ir bijuši republikāņu atbalstītāji, tagad tas ir mainījies Republikāņu partijas prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa izteikumu dēļ, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.

Pēc Amerikas latviešu apvienības izpilddirektora Raita Eglīša teiktā, Tramps kopumā ir zaudējis pāris miljonus balsu.

Amerikas latviešu apvienībā par bezatbildīgiem un bīstamiem uzskata Trampa izteikumus, ka ASV varētu arī nepildīt NATO 5.pantu un neaizsargāt Baltijas valstis. Apvienības izpilddirektors ir pārliecināts, ka Tramps līdz ar to ir zaudējis ASV dzīvojošo Austrumeiropas trimdinieku balsis.

“”Vecā trimda”, kā tagad saka, ir bijusi republikāņu atbalstītāji. Es esmu bijis latviešu mājās, kur Ronalda Reigana un pāvesta Jāņa Pāvila II portreti stāv pie sienām. Sakarā ar to, ko Tramps ir teicis, un arī Ņūts Gingričs, dzirdot, ko tagad saka poļi un leiši un citas baltiešu organizācijas šeit Amerikā, viņš noteikti ir pazaudējis pāris miljonu balsu. Es tiešām tā domāju,” raidījumam vērtēja Eglītis.

Viņš piebilst, ka Tramps par vienu no vispriecīgākajiem cilvēkiem patlaban ir padarījis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Par to uzticibu ir tā: daži muļķīši uzķērusies uz Klintonietes muļķībām. Tāu skries karot par latviju.
    Kā b.LeniNS Tteica : “derigie idioti” (useful idiots) uzkārs paši sevi.

  2. Par to uzticibu ir tā: daži muļķīši uzķērusies uz Klintonietes muļķībām. Tā nu skries karot par latviju.
    Kā b. Leninš teach: “derive idioti” uzkārs pari sevi.

  3. Laikam ne par piekto pantu uztraucas , bet gan par Trampa solījumu visus eeemegrantus nosūtīt uz mājām..

  4. Trampa teiktam pēc Fakta ir taisnība. Cik gadus no natkarības atjaunošanas brīža LATVIJA ir investējusi Aizsardzībā -2% IKP minimumu ? Atbilde =0 gadus ! Tātad mēs esam pieakaitāmi par NATO drošibas zaķiem (brīvbiļetniekiem). Te nelīdzēs piesaukt dalību Afganistānā vai Mali. Šo NATO solidaritātes funkciju Latvija var veikt ar 0,2 % IKP ! Cik ir darīts valst Aizsardzības sist. attīstībai ?

  5. blusa kodīs zilonim.

  6. Trumpam viis vienalga Vinsh miljardieris un tad jau visu nosaka nauda Cilveciguma loti maz.Nezin, vai vinsh nav rada Zirinovskim? 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+