Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
23. maijs, 2015
Drukāt

Seile uzteic arodbiedrības ieguldījumu izglītības sistēmas uzlabošanā un pilnveidē

Foto-LETAFoto-LETA

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Organizācija, kas apvieno pedagogus, kuri ikdienā strādā pie tā, lai bērniem un jauniešiem dotu dzīvei nepieciešamās zināšanas, prasmes un mērķus ir svarīga, šodien, uzrunājot Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) VI kongresa dalībniekus, sacīja izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Ministre pauda gandarījumu par arodbiedrības ieguldījumu izglītības sistēmas uzlabošanā un pilnveidē. Seile uzsvēra, ka no pedagogiem ir atkarīgs tas, vai katrs skolēns iegūs nepieciešamās zināšanas.

Seile novēlēja ievēlēt arodbiedrības vadītāju, kurš spēs turpināt iesākto darbu.

LIZDA VI kongresā 23.maijā piedalās 273 delegāti, tādējādi nodrošinot nepieciešamo kvorumu, lai varētu notikt jauna priekšsēdētāja vēlēšanas, kā arī citi dienaskārtībā paredzētie procesi.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+