Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. maijs, 2015
Drukāt

Seile uzteic arodbiedrības ieguldījumu izglītības sistēmas uzlabošanā un pilnveidē

Foto-LETAFoto-LETA

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Organizācija, kas apvieno pedagogus, kuri ikdienā strādā pie tā, lai bērniem un jauniešiem dotu dzīvei nepieciešamās zināšanas, prasmes un mērķus ir svarīga, šodien, uzrunājot Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) VI kongresa dalībniekus, sacīja izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Ministre pauda gandarījumu par arodbiedrības ieguldījumu izglītības sistēmas uzlabošanā un pilnveidē. Seile uzsvēra, ka no pedagogiem ir atkarīgs tas, vai katrs skolēns iegūs nepieciešamās zināšanas.

Seile novēlēja ievēlēt arodbiedrības vadītāju, kurš spēs turpināt iesākto darbu.

LIZDA VI kongresā 23.maijā piedalās 273 delegāti, tādējādi nodrošinot nepieciešamo kvorumu, lai varētu notikt jauna priekšsēdētāja vēlēšanas, kā arī citi dienaskārtībā paredzētie procesi.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+