×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Septembrī Rīgā notiks „Enter Shikari” koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

23. septembrī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” koncertu sniegs viena no šobrīd aktuālākajām modernās smagās mūzikas grupām „Enter Shikari”.

„Enter Shikari” dzimtās Lielbritānijas mūzikas dzīves centrā nonāca salīdzinoši ātri – 2007. gadā izdotais grupas pirmais albums „Take To The Skies” iekaroja ceturto vietu Lielbritānijas gada albumu topā, apvienībai pievēršot arī mūzikas apskatnieku un kritiķu uzmanību. Tajā paša gadā „Enter Shikari” saņēma atzinību no autoritatīvā žurnāla „Kerrang!” kā gada labākā koncertgrupa un žurnāla „NME” Džona Pīla balvu par inovāciju mūzikā. Arī turpmākajos gados „Enter Shikari” nebeidz pārsteigt klausītājus, vienu pēc otra izdodot atzinīgi novērtētus un komerciāli veiksmīgus albumus 2009. un 2012. gadā, savukārt apvienības jaunākais veikums „The Mindsweep” iznācis 2015. gadā, leģendārās punk un indie mūzikas izdevniecības „Hopeless Records” paspārnē.
„Enter Shikari” daudzi uzskata par patiesiem inovatoriem, veiksmīgi apvienojot alternatīvo roku, pankroku un metalcore skaņas ar dažādām elektroniskās mūzikas ietekmēm, kā drum’n’bass, dubstep, techno un industrial.
Šobrīd grupa dodas vasaras koncerttūrē, kurā tā koncertēs arī vairākos lielākajos Eiropas mūzikas festivālos, tajā skaitā „Open’er” Polijā, „With Full Force” Vācijā, „Mighty Sounds” Čehijā, „T In The Park” un Glastonberijas festivālā Lielbritānijā, „Kubana” festivālā Krievijā un citur. „Enter Shikari” Latvijā viesosies pirmoreiz.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+