Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. maijs, 2016
Drukāt

Sestdien karstajā saulē slikti kļuvis arī maziem bērniem

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 28.maijā, mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vismaz diviem bērniem, kuriem kļuvis slikti, ilgtoši atrodoties saulē, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Rīgas reģionā kāda pasākuma laikā slikti kļuvis piecus gadus vecam zēnam, bet četrus gadus vecs zēns, ilgstoši atrodoties saulē, zaudējis samaņu.

Palīdzība sniegta arī vairākiem pieaugušajiem, tostarp kādam 30 gadus vecam vīrietim, kurš saulē ilgstoši spēlējis futbolu. Slimnīcā ar pārkaršanu nogādāts arī kāds 31 gadu vecs vīrietis, kurš alkohola reibumā ilgstoši gulējis zālē.

Bukša atgādināja, ka atrodoties saulē pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ūdens, kā arī aptuveni no plkst.11 līdz 15 ik pa laikam ir jāatrodas arī ēnā.

Kopumā palīdzība sniegta septiņiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+