×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. februāris, 2012
Drukāt

Sestdien Ziemas regbijs Upesciemā

Sestdien Upesciema stadionā risināsies Ziemas regbija turnīrs, informēja Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs Jānis Erenbergs.

Sacensībās piedalīsies viesi no Īrijas, Dublinas Universitātes komanda, Upesciema, Baldones un Ķekavas komandas. Sākums pulkten 13.00.

Regbija spēlēšana pa sniegu Latvijā nav nekas jauns. Agrāk, PSRS laikos, VEF stadionā notika pat Latvijas PSR ziemas čempionāts. Arī pēdējos gados ir notikušas draudzības spēles pret ārzemju komandām. Ja sniegs nav pārāk dziļš, tad lielas atšķirības ar spēlēšanu vasarā nav. Pat krišana ir mīkstāka, bet kājas gan slīd vairāk.

Sestdien Upesciemā tiks spēlēts regbijs 10. Tas ir populārs regbija 15 paveids, kas tiek spēlēts turnīros ar lielu dalībnieku (komandu) skaitu, lai vienā dienā varētu aizvadīt divas līdz četras spēles. Divi puslaiki pa 10 minūtēm, uz laukuma pa 10 spēlētājiem, spēka cīņās – pieci regbisti.

Dublinas komandā spēlēs puiši, kuru vecums ir no 18 līdz 25 gadiem. Visi viņi ir Dublinas Universitātes studenti un visi spēlē universitātes regbija komandā, kas piedalās vidēja līmeņa sacensībās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+