Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
14. marts, 2016
Drukāt

Sieviete Jūrmalā ar miskasti sadauza sešus auto (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Miskaste.

Aizturēta sieviete, kura Dzintaros izdemolējusi vairākas automašīnas, sitot pa tām ar metāla atkritumu tverti, informē Valsts policijā.

Naktī no sestdienas uz svētdienu Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dzintariem, kur kāda sieviete bojājot svešas automašīnas. Policisti ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka sieviete esot gājusi pa ielu un ar metāla atkritumu kasti situsi pa vairākām automašīnām, tās sabojājot.

Policisti notikuma vietā aizturēja 1969. gadā dzimušu sievieti, kura atzina savu vainu izdarītajā. Pašreiz tiek skaidroti aizturētās sievietes motīvi.

Policijai ir informācija par sešām sabojātām automašīnām. Šobrīd policija aicina atsaukties arī citus cietušos, kuri var vērsties Valsts policijas Jūrmalas iecirknī.

Šobrīd par mantas tīšu bojāšanu ir uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. novēlota dzimuma maiņa ?

  2. tās laikam bija VIDa darbinieku mašīnas? vai deputatu?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+