Mobilā versija
+17.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Siguldas slimnīcā lifta šahtā atrasts miris ārsts (2)

Siguldas slimnīca.Siguldas slimnīca.

Papildināta ar pēdējo rindkopu.

Siguldas slimnīcā vakar lifta šahtā atrasts miris ārsts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins aģentūrai LETA apstiprināja, ka slimnīcā vakar lifta šahtā atrasts miris 1943.gadā dzimis vīrietis.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis šahtā iekritis, taču precīzu notikušā apstākļu noskaidrošanai policija sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Aģentūrai LETA slimnīcā apstiprināja notikušo. Par to ir ziņots visām atbildīgajām iestādēm. Saistībā ar notikušo notiek izmeklēšana, un slimnīcā plašākus komentārus nesniedz.

Valsts Darba inspekcijā portālam “la.lv” sacīja, ka speciālisti skaidro notikušā apstākļus. Pagaidām nekādus komentārus, vai notikušais ir negadījums darba laikā, inspekcija nesniedz. Precīzāk par notikušo inspekcija varētu ziņot pēc mēneša.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skumjš gadījums,bet 73 gadi,varbūt pāris maiņas pēc kārtas,tur ne tikai šahtā var iekrist,nu tāda mums medicīna,galvenais ar saukli krievi nāk,novirzīt naudu rupuču cēlāja vajadzībām.

Jaunsleiņa mantinieks Kaminskis (1)Pašvaldību "orķestrim" jauns diriģents
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+