Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Siguldas slimnīcā lifta šahtā atrasts miris ārsts (2)

Siguldas slimnīca.Siguldas slimnīca.

Papildināta ar pēdējo rindkopu.

Siguldas slimnīcā vakar lifta šahtā atrasts miris ārsts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins aģentūrai LETA apstiprināja, ka slimnīcā vakar lifta šahtā atrasts miris 1943.gadā dzimis vīrietis.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis šahtā iekritis, taču precīzu notikušā apstākļu noskaidrošanai policija sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Aģentūrai LETA slimnīcā apstiprināja notikušo. Par to ir ziņots visām atbildīgajām iestādēm. Saistībā ar notikušo notiek izmeklēšana, un slimnīcā plašākus komentārus nesniedz.

Valsts Darba inspekcijā portālam “la.lv” sacīja, ka speciālisti skaidro notikušā apstākļus. Pagaidām nekādus komentārus, vai notikušais ir negadījums darba laikā, inspekcija nesniedz. Precīzāk par notikušo inspekcija varētu ziņot pēc mēneša.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skumjš gadījums,bet 73 gadi,varbūt pāris maiņas pēc kārtas,tur ne tikai šahtā var iekrist,nu tāda mums medicīna,galvenais ar saukli krievi nāk,novirzīt naudu rupuču cēlāja vajadzībām.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (4)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+