×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. jūlijs, 2017
Drukāt

Skatītāju iemīļotie “UgunsGrēka” aktieri sastopas brīvdabas izrādē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Daudzu latviešu iemīļotā seriāla “UgunsGrēks” aktieri izbauda kopīgu vasaru, turpinot tūri pa Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēm ar izrāžu apvienības “Pannas Teātris” komēdiju “Saimnieks meklē saimnieci”, pavēstīja apvienības pārstāve Sigita Paula Cepleviča.

Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Zane Daudziņa vai Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš – šie seriāla zināmie aktieri satiekas jau otro vasaru Jura Rijnieka režijā iestudētajā komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”, kas ļauj skatītājiem izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu. Tāpat kā seriāla, arī izrādes scenārija autore ir Gunta Kalniņa.

Ģirts Ķesteris izrādē atveido slavenu producentu, režisoru un visādi citādi titulētu mākslinieku Gulbi-Gulbīti. Viņš nolēmis saspringtajā darbu grafikā izbrīvēt brīvu brīdi, lai aizbēgtu no ikdienas rutīnas, no darba dzīves un sievas. “Kas no tā visa sanāks, lai skatītāji nāk un skatās paši!” – teic aktieris.

Seksīgo pilsētnieci Santu un TV šova producenta Gulbja-Gulbīša mīļāko izrādē spēlē Madara Melne-Tomsone, kura par savu lomu saka: “Teātrī līdz šim nebija nācies spēlēt komēdijā, tāpēc šī man ir pavisam jauna pieredze. Plus vēl tāda loma, kādas režisori man parasti nedeva spēlēt, un tas man pašai šķiet ļoti interesanti.”

Savukārt saimnieka līgavu Grietu izrādē uz maiņām atveido Līga Zeļģe vai Zane Daudziņa. Zanei šī loma šķiet kā jauns izaicinājums, turklāt tas nozīmē atbrīvošanos no “UgunsGrēka” Helēnas lomā obligātajiem augstajiem papēžiem un mākslīgajām skropstām.

Sastapt iemīļotā seriāla aktierus muzikālajā izrādē “Saimnieks meklē saimnieci” šovasar būs iespējams šādās Latvijas pilsētās:

8. jūlijā Valkā, 14. jūlijā Preiļos, 15. jūlijā Jelgavā, 21. jūlijā Madonā, 28. jūlijā Alsungā, 5. augustā Rūjienā un 11. augustā Aizputē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+