hctorpedo.ru

Skudra, Daugaviņš un “Torpedo” zaudējuma attālumā no sezonas beigām 0

Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Kasparu Daugaviņu sastāvā KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla ceturtajā spēlē ar 3:5 (0:1, 1:3, 2:1) piekāpās Maskavas “CSKA” un sērijā zaudē ar 1-3.
Spēles laikā “Torpedo” nokļuva zaudētājos ar 1:4, tomēr trešajā periodā eguva vairākumu un cīnījās par neizšķirtu. Pēdējo ripu “CSKA” iemeta tukšos mājinieku vārtos. Kaspars Daugaviņš uz ledus bija 18 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta ne reizi.
Otrā Rietumu konferences pusfināla sērijā Sanktpēterburgas “SKA” ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pārspēja Maskavas “Dinamo”, sērijā panākot neizšķirtu 2-2. Abās sērijās piektās spēles otrdien Maskavā.