Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. decembris, 2013
Drukāt

Slavenību dzimtu noslēpumus atklās jaunā LTV1 raidījumā “Dzimtas detektīvs”

Kadrs no raidījuma.Kadrs no raidījuma.

Sākot no svētdienas, 22.decembra, pulksten 17:00, LTV1 ik nedēļu būs skatāms jauns raidījumu cikls “Dzimtas detektīvs”, kurā atklāsies talantīgu un pazīstamu Latvijas ģimeņu vēsture vairākās paaudzēs, portālu “LA.lv” informēja LTV1 pārstāve Laura Brokāne.

Pirmajā raidījumā atklāsies, kurš brālis Sējāns šuva „kļošenes” brāļiem diriģentiem Kokariem, kā arī citi interestanti fakti. Piemēram, vai slavenā velosipēda “Ērenpreiss” radītāja – Gustava Erenpreisa – sievas gatavotā rasola recepte vēl tiek izmantota jauno Ērenpreisu ģimenē. Ko literāte Marta Grēviņa un kinorežisors un mākslinieks Ivars Tontegode ierakstīja grāmatā akcijas „Īpaša grāmata īpašā vietā” laikā? Un – vai mākslinieki Jurjāni ir „tie mūziķi” Jurjāni?

Raidījumu veidos žurnāliste Ilze Strenga un režisore Maija Smildziņa, kuras ar raidījumu vēlas izpētīt, cik senos gadsimtos meklējamas latviešu dzimtu saknes, kā arī – vai latvietis maz ir latvietis.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+