Pasaulē
Eiropa

Slovākijas policija raidot šāvienus uz bēgošiem imigrantiem, ievaino sievieti 16

Foto AFP/Scanpix/LETA

Slovākijas policija pirmdien raidījusi šāvienus uz imigrantiem, kas automašīnā mēģinājuši no likumsargiem aizbēgt, pirmdien vēsta ziņu aģentūra TASR. Viena imigrante incidentā ievainota.

Muitas policija pirmdien Velki Mederā, uz dienvidaustrumiem no galvaspilsētas Bratislavas, Ungārijas robežas tuvumā pārbaudei likusi apstāties četrām automašīnām, tomēr viens no šoferiem mēģinājis bēgt.

Policija šo incidentu atsakās komentēt, bet tuvīnās slimnīcas pārstāve sakariem ar presi apstiprināja, ka slimnīcā stabilā stāvoklī atrodas kāda 26 gadus veca sīriete, kurai no muguras izoperēta lode.

Saistītie raksti

Slovākijas varasiestādes iepriekš brīdinājušas, ka cilvēku kontrabandisti, kas ved nelegālos imigrantus uz Vāciju, mēģinās savu mērķi sasniegt pa Slovākijas un Čehijas teritoriju, apejot rūpīgi apsargāto Ungārijas-Austrijas robežu.

Pērn Eiropā ieradās 1,2 miljoni nelegālo imigrantu – pārsvarā no Afganistānas, Irākas un Sīrijas. Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti, decembrī atzina Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

LA.lv