×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Vēl viens traģisks negadījums uz šosejas Tīnūži-Koknese (9)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Šorīt divi bojā gājušie smagā avārijā uz autoceļa Tīnūži – Koknese, ziņo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.

Uz Tīnūžu – Kokneses ceļa pretējā braukšanas joslā atradās kravas automašīna, liecina VP sākotnējā informācija par trešdienas rītā notikušo traģisko avāriju. Policija ir uzsākusi kriminālprocesu, nozīmētas vairākas ekspertīzes. Sīkāku informāciju policija pagaidām nesniedz.

Šorīt pulksten 7:09 Lielvārdes novadā uz autoceļa Tīnūži – Koknese 33.kilometrā notikusi frontāla sadursme starp kravas automašīnu DAF un vieglo automašīnu Volkswagen Golf.

Bojā gājis vīrietis un sieviete, kuri atradās vieglajā automašīnā.

Policija šobrīd strādā notikuma vietā un ziņo, ka satiksme nav bloķēta. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un precīzi notikušā apstākļi tiks noskaidroti izmeklēšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. te katrs maļ savu maļamo,kādi, hren ,te 80 un satiksmes bloķēšana,ja skaidri redzams,ka tā ir bijusi frontālā sadursme.

 2. Kā parasti – raksts beidzas ar frāzi, ka avārijas cēloņi tiks noskaidroti izmeklēšanā. taču tā saucamie žurnalisti vienmēr aizmirst pastāstīt, ko tad galu galā izmeklēšana noskaidro.

 3. Nav redzēts gan, ka fūres brauktu uz 80 km/ h. Tad visiem autiņiem būtu jāapdzen. Fūres arī steidzas uz 100 km/h. Bet te taču skaidri redzams, un arī ierakstīts, ka FŪRE IEBRAUCA PRETĒJĀ BRAUKŠANAS JOSLĀ… un sadūrās ar vieglo . Te jau nav apdzīšana, ko jūs murgojiet. Katra mašīna brauca savā virzienā.

 4. Te nu izskatās gan tā, ka Fūres šoferītis piemidzis, un brauc pretējā joslā iekšā un šķērsām visai šosejai pāri, apmalei pāri, paraujot zem sevis vieglo, kas patrāpījās priekšā. Līdzjūtība piederīgajiem, ļoti skumji.

 5. Kur tu rāvi to ka padlaikos bija tādi šauri ceļi kā Tīnuži-Koknese? Laikam tad vēl nemaz nebiji piedzimis, bet tas ka daudzi uz ceļa brauc nepiedodami lēni ir fakts, bremzē tikai satiksmi un šauro ceļu dēļ apdzīt arī nav iespējams. Tas ceļš nekam neder, nav ko vainot šoferus, bet projektētājus, kuri ekonomisku apsvērumu dēļ būtu ar mieru uztaisīt vēl šaurāku.

 6. luk ko nozime pec “padlaiku” standartiem projektets MAGISTRALAIS cels, kura nedrikstetu but mazak par 1,5 joslam katra virziena. Tapec, lai ka vainotu cietusos, iespejams ari daleji vainigos, ka nespeja adekvati pabraukt pa neadekvatu celu…, laikam tomer galvena problema, kuru nedrikst neieverot, ir tiesi cela platums. Jo nedrikst neieverot to, ka uz vienas sauras brauktuves atrodas vismaz 2 atskirigu atruma kategoriju transports, gan smagais, kuram atlautais ir lidz 80 km/h un vieglais. Kas butu, ja vel palaistu traktorus…? Ja, tiem tiesam ir paredzeti blakus celi…, bet smago/ vieglo atskiriga parvietosanas atruma problema nav pat izskatita, kur nu vel risinata.
  Pie tam pie mums tiek daudz un citigi ljurinats par atruma ierobezosanu, utml pilnigs sviests, kam nav ne mazaka sakara ar drosibu uz celiem, jo kaut vai uz 100 km/ h paceltais atlautais atrums pieradija pretejo, ka samazinajas negadijumi… Problema, ko laikam pie regulesanas tikusie nejegas nespej saprast principa, ir pilnigi cita. Vispar neversanas pret realiem SATIKSMES BLOKETAJIEM, kuri ir tie, kas IZRAISA, PROVOCE nepieciesamibu apdzit, kuri ar NEPAMATOTI LENU brauksanu reali TRAUCE, BLOKE satiksmi.
  Ja nemaldos, CSN ir tacu punkts tiesi par to, par satiksmes blokesanu.. Tad kapec tas KONSEKVENTI netiek pielietots????? Jo ta nav atseviski gadijumu, bet plasa IKDIENAS PROBLEMA. Tadi ir ik uz sola, katra krustojuma. Tads, piem, krustojuma, kura ir iss zalais signals, sak meklet tikai atrumkloki, kad iededzis jau zalais, un ari tad, kad to atradis, netaisas krustojumu atbrivot, bet vel mekle gazes pedali, kuru ari nospiest nespej… Ta rodas sastregumi, stress, vides piesarnojums, un viss parejais. Tadi, piem, pa 2 joslu Vidzemes soseju, uc vietam, iekartojas kresaja rinda blakus 1. rinda braucosajam un chunchina uz kadi 70 – 80, iedomajoties sevi par keizaru un saimnieku uz cela. Un tos NEINTERESE citi un vispar, kas notiek apkart, tie ir sevi iedomajusies par pasaules centru, ap kuriem viss rinko un paklaujas to stilam, nikiem un patalogiskam iedomam. Tadus vajag arstet ar visu CSN bardzibu.
  Vajag beidzot kerties pie problemu CELONIEM, nevis tikai garnstities un sausminaties par SEKAM.

  • Tu gan pazīsti tikai vienu-gāzes pedāli

   • Bet tu, ka izskatas, neko ne zini, ne saproti, un laikam esi no aprakstitajiem CSN izraisitajiem vaininiekiem, kuri GUL uz cela un trauce citiem.
    Tapec aizej pamacies pie normaliem soferiem ka jabrauc un ka jaciena citi, vai sedi majas un runajies ar TV…

   • un pareizi vins raaksta ..sitads cels un ja jabrauc uz 80 var alikt traks ,un ja atrodas kas vel muld pa mobilajiem un velkas kaa gliemezi ,nebrinos vairs ne par ko ,nervi netur reizeem …vakar ar vecis ar piekabi pakalaapekšni pec ilgas staaveesanas pie apmales noleema braukt ,kad prieksaa fuures un pakalaa citas masiinas ,vnk palimeejaas vinam ,bet jei bogu paausi sadodt gribeejaas ….un kaa gan rodas frontaalaas sadursmes ?

Draugiem Facebook Twitter Google+