×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
17. septembris, 2016
Drukāt

Papildināts: Šodien lidostā “airbaltic” – paaugstinātas drošības režīmā; skrejceļš slēgts līdz plkst. 16:30

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskajā lidostā “Rīga” skrejceļš būs slēgts līdz plkst.16.30, aģentūru LETA informēja lidostas sabiedrisko attiecību vecākais speciālists Gvido Dzērve.

Iepriekš bija plānots, ka skrejceļš būs slēgts līdz plkst.14, bet vēlāk šo laiku pagarināja līdz plkst.15.30.

“Aicinām pasažierus pirms došanās uz lidostu pārbaudīt aktuālo informāciju par lidojumu lidostas mājas lapā, zvanīt uz uzziņu tālruni 1817 vai vērsties pie izvēlētā gaisa pārvadātāja. Saistībā ar lidojumu kavēšanos un atcelšanu, lūdzam vērsties pie izvēlētā gaisa pārvadātāja,” piebilda Dzērve.

Jau ziņots, ka šodien tehnisku iemeslu dēļ, reiss BT641 ar lidmašīnu “Bombardier Q400 NextGen” no Rīgas uz Cīrihi starptautiskajā lidostā “Rīga” veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos. Kā redzams no aculiecinieku foto, lidmašīna nolaidās ar neizlaistu priekšējo šasiju.
“airBaltic” lidojuma apkalpe, stingri ievērojot standarta procedūras un instrukcijas, veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.

Lidostas mājas lapa liecina, ka pēdējā lidmašīna no Rīgas izlidoja no rīta plkst.8.27. Vairāki reisi ir atcelti, bet daudzi ielidojušie novirzīti uz citām lidostām.

Iepriekš bija plānots, ka skrejceļš būs slēgts līdz plkst.14, pēc tam laiks tika pagarināts līdz 15.30., un tagad vēl par stundu.

“Lūdzam sekot līdzi lidojumu sarakstam lidostas mājas lapā, zvanot uz uzziņu tālruni 1817 vai vērsties izvēlētajā avio kompānijā,” piebilda Dzērve.

 

No iepriekšējām ziņām:

“airBaltic” Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags aģentūru BNS informēja, ka šodien tehnisku iemeslu dēļ, reiss BT641 ar lidmašīnu “Bombardier Q400 NextGen” no Rīgas uz Cīrihi veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.

“Saskaņā ar sākotnējo informāciju pēc izlidošanas no Rīgas tika konstatēta priekšējās šasijas problēma, un “airBaltic” lidojuma apkalpe pieņēma lēmumu atgriezties Rīgas lidostā un, stingri ievērojot standarta procedūras un instrukcijas, veikt nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos,” teica Vanags.

Pēc sākotnējās informācijas lidmašīnā atradās 63 pasažieri, no tiem divi bērni un viens zīdainis, kā arī četri apkalpes locekļi.

Šobrīd visi reisa pasažieri ir atstājuši lidmašīnu un atrodas Rīgas lidostas terminālī.

Preses konference ar airBaltic vadību notiks šodien pēcpusdienā, precīzs laiks un vieta tiks izziņots drīzumā.

Sīkāku informāciju “airBaltic” varēs sniegt pēc pilnīgas izmeklēšanas procedūras.

o starptautiskās lidostas “Rīga” šodien atcelti un novirzīti vairāki reisi, liecina informācija lidostas mājaslapā.

Pēdējā lidmašīna no lidostas ir izlidojusi plkst.8.27

Savukārt vairāki reisi, kam bija jāielido Rīgā novirzīti uz citām lidostām. Gan izlidojušie reisos, gan ienākošie reisi plānoti ar lielu kavēšanos.

Plānots, ka lidostas skrejceļš būs slēgts līdz plkst.14.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+