Mobilā versija
+5.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Šogad gaidāmas labas augļu un ogu ražas

Kapriz Bogov

Šogad augļiem un ogām ražas ziņā solās būt labs gads, aģentūrai BNS prognozēja Latvijas Augļkopju asociācijas (LAA) valdes priekšsēdētāja Māra Rudzāte.

“Augļkoki attīstās, ķirši jau tūlīt būs un pirmās avenes arī kaut kur, kur ir piesegtas, parādās. Šogad ir labs gads augļiem un ogām. (..) Mēs esam optimisti, domājam, ka šis gads visās jomās būs labs,” sacīja Rudzāte.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka ir būtiski, lai neuznāk sinoptiķu solītā krusa un negaiss, kas var kaitēt gaidāmajām ražām. “Pagājušajā gadā arī uznāca krusa, es zinu, manos laukos arī bija un tur, kur krusa bija bijusi, ogas nebija lietojamas – bija jāvāra ievārījums vai jātaisa sulas,” teica Rudzāte.

LAA apvieno aptuveni 400 lielāko Latvijas augļkopju. Organizācijas mērķis ir palīdzēt augļkopjiem aktīvi piedalīties viņiem labvēlīgas lauksaimniecības politikas veidošanā, kā arī meklēt iespējas, kur pārdot Latvijā saražotos augļus.

Pievienot komentāru

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (1)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+