Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Šogad gaidāmas labas augļu un ogu ražas

Kapriz Bogov

Šogad augļiem un ogām ražas ziņā solās būt labs gads, aģentūrai BNS prognozēja Latvijas Augļkopju asociācijas (LAA) valdes priekšsēdētāja Māra Rudzāte.

“Augļkoki attīstās, ķirši jau tūlīt būs un pirmās avenes arī kaut kur, kur ir piesegtas, parādās. Šogad ir labs gads augļiem un ogām. (..) Mēs esam optimisti, domājam, ka šis gads visās jomās būs labs,” sacīja Rudzāte.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka ir būtiski, lai neuznāk sinoptiķu solītā krusa un negaiss, kas var kaitēt gaidāmajām ražām. “Pagājušajā gadā arī uznāca krusa, es zinu, manos laukos arī bija un tur, kur krusa bija bijusi, ogas nebija lietojamas – bija jāvāra ievārījums vai jātaisa sulas,” teica Rudzāte.

LAA apvieno aptuveni 400 lielāko Latvijas augļkopju. Organizācijas mērķis ir palīdzēt augļkopjiem aktīvi piedalīties viņiem labvēlīgas lauksaimniecības politikas veidošanā, kā arī meklēt iespējas, kur pārdot Latvijā saražotos augļus.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (9)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (9)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+