×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Spīķeri aicina pārbaudīt prāta asumu spēļu vakaros

Foto - www.ludo.lvFoto - www.ludo.lv

Sākot no 23.jūlija, katru trešdienu no plkst. 18:00 – 23:00 Spīķeru kvartālā, restorānā Dārzs, visi aizrautīgie un azartiskie spēļu mīļotāji tiek aicināti likt galdā savas spēlmaņa prasmes, neatkarīgi no tā, vai tas būtu šahs, domino, cirks, scrabble vai aizraujoša jautājumu viktorīna.

Spīķeru spēļu vakari būs divējādi – katru otro trešdienu interesenti aicināti spēlēt galda spēles sadarbībā ar galda spēļu veikalu Ludo, kas dalībniekiem piedāvās visdažādākās prāta un veiklības spēles. Savukārt pārējās divās katra mēneša trešdienās ikviens ir aicināts piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas izglītojošā jautājumu viktorīnā.

“Mēs uzskatām, ka dzīvē visam ir jābūt līdzsvarā – ražīgi jāstrādā, jābauda gan māksla, gan kultūra, gan jāasina prāts un veiklība. Ar šiem spēļu vakariem Spīķeros vēlamies dot ikvienam iespēju pārbaudīt erudīciju, stratēģa spējas un arī veiklību. Spēles būs piemērotas gan individuālo prasmju demonstrēšanai, gan komandas darbam. Aicināti piedalīties ir visi – gan indivīdi, kuri labprāt vēlētos uzspēlēt kādu airaujošu galda spēli un kuriem līdz šim nav bijusi tāda iespēja, gan draugu kompānijas, kas vēlas savu brīvo laiku pavadīt, ļaujoties kopīgam azartam un piedzīvojumam. Īpaši interesanta un aizraujoša būs viktorīna. Jautājumi būs visaptveroši, par visdažādākajām tēmām, sākot no cietajiem riekstiem un matemātikas, līdz pat dabas zinībām, modei un vēsturei. Visi, kuri būs pieteikuši savu dalību, startēs komandās, līdz ar to uzvaras garša būs īpaši salda un saliedējoša,” pastāstīja biedrības “Rīgas Spīķeri” valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.

Spēļu atklāšanas pasākums notiks 23.jūlijā un būs īpašs ar to, ka tas būs brīvdabas pasākums, kas norisināsies Spīķeru pagalmā, restorāna Dārzs āra terasē. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja uzspēlēt dažādas galda spēlēs, kā arī izmēģināt spēkus novusā un dažādās citās aktivitātēs. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ.
Savukārt pirmais galda spēļu vakars sadarbībā ar “Ludo” restorāna “Dārzs” viesmīlīgajās iekštelpās norisināsies 30.jūlijā.

Spīķeru spēļu vakari notiks katru trešdienu no plkst.18:00 – 23:00, restorānā Dārzs (Maskavas ielā 4). Ieeja pasākumos bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+