×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. augusts, 2017
Drukāt

Pieļauj pastāvīgas pārbaudes uz ES iekšējām robežām (2)

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Eiropas Komisija (EK) cīņas pret terorismu ietvaros pieļauj iespēju ieviest pastāvīgas pārbaudes uz Eiropas Savienības (ES) iekšējām robežām, paziņojis ES migrācijas komisārs Dimitris Avramopuls.

“Eiropiešu drošībai ir jābūt prioritātei, un mēs Eiropas Komisijā domājam par to, vai mainīt pašreizējos noteikumus atbilstoši jaunajai situācijai,” intervijā laikrakstam “Passauer Neue Presse” pavēstīja Avramopuls. “Mums ir jānošķir Eiropas iekšējās pārbaudes, kas saistītas ar 2015.-2016.gada imigrācijas krīzi, no tām, kas tiks ieviestas drošības apsvērumu dēļ.”

Viņš piebilda, ka pastāvīgi kontaktējas ar ES dalībvalstu iekšlietu ministrijām un ir atvērts jauniem priekšlikumiem.

Pārbaudes uz dažu ES valstu robežām bloka iekšienē tika ieviestas 2015.gada septembrī imigrācijas krīzes laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 1986.gads. Sengenas ligums par ES IEKSEJO robezu kontroles atcelsanu.
    1990.gads. Sengenas ligums Nr.2.Japastiprina ES AREJO robezu kontrole.
    2004.gads. Hagas programma.Atkartoti tiek pieprasita ES AREJO robezu kontrole.Nemot vera masveidigo beglu censanos noklut ES ar viltotiem,vai bez dokumentiem,ir noteikta stingra dokumentu kontrole zu ES AREJAM robezam.
    Neviens no siem likumiem no atbildigajam institucijam un atseviskam personam NAV izpildits,nav ari neviens nodots tiesa.Cik ilgi vel valdis si bezlikumiba ?Kas saks tiesat sis personas un institucijas par Eiropas valstu un tautu nodevibu ?

Draugiem Facebook Twitter Google+