×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2013
Drukāt

Stils svarīgāks par modi

2004. gada 5. marta “Mājas Viesī” korespondente Mārgita Mielava iztaujāja dizaineri un stilisti, tobrīd arī modeļu aģentūras direktori Liepājā – ANTRU HANNU PUJĒNU. Nu jau piekto gadu Antra ir Rīgā un izstrādājusi savu apģērbu zīmolu “Cinnamons Atelier” .

Runājot par ģērbšanās stila izjūtu, Antra ir pārliecināta – arī labas manieres un ģērbšanās kultūra sāk veidoties ģimenē. Jebkurš no mums ar savu apģērbu un aksesuāriem, uzvedību, runas veidu rada koptēlu, dažreiz daudz izteiksmīgāku, nekā paši varam iedomāties! Ne velti modes guru teikuši: skaistums ir nepastāvīga vērtība, skatieties uz stilu, nevis tikai uz skaistumu un modi.

– Liepāja manam biznesam kļuva par šauru, aizrautīgs darbs, attīstot zīmolu “Cinnamons Atelier”, turpinājās Rīgā.

Sāku veidot trikotāžas apģērbu un aksesuāru kolekcijas un strādāt kā stiliste. Mans kolektīvs nav liels, taču saskarsmē ar kolēģiem, partneriem un klientiem man palīdz psiholoģijas zināšanas, kuras joprojām papildinu. Tās devušas “redzīgākas acis” – pieņemt arī neveiksmes un spēju nepazaudēt motivāciju īstenot savus mērķus.

Pagrieziena punkts manā uzņēmējdarbībā un privātajā dzīvē bija pirmā Milānas tirdzniecības izstāde, kurā piedalījos ar savu aksesuāru kolekciju. Kopš tās reizes katru gadu dodos uz Milānu. Esmu saņēmusi vairākus sadarbības piedāvājumus no Itālijas tirgotājiem, ir pastāvīgie individuālie klienti. Pastiprināti interesējas arī franči. Nu “Cinnamons” aksesuāri atrodami arī nelielā veikaliņā (boutique) Dienvidfrancijas pilsētiņā Salon-de-Provence. Šeit ir arī manas otrās mājas, jo tur mēdzu uzturēties ar savu draugu francūzi, ar kuru iepazinos, nu, protams, Milānā! Un pat iemācījos franču valodu! Man patīk ceļot, neesmu piesaistīta vienai vietai, jo no attāluma labāk redzi, kāda ir tava zeme, tās bagātības, kuru nav citur.

Zīmola “Cinnamons Atelier” filozofija joprojām ir populārais franču teiciens femme femme jeb sievišķīgā sieviete, kas atspoguļojas ikgadējās apģērbu un aksesuāru kolekcijās. Šogad ieplānotas vairākas izstādes ārzemēs. Nākamgad, iespējams, izdosies īstenot ideju par “atelier” un saloniņa apvienošanu vienuviet.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+