Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
19. marts, 2015
Drukāt

“Studenta kurpēs” šogad iejutīsies 478 skolēni

Foto - LETAFoto - LETA

Ieeja Latvijas Universitātes ēkā

Latvijas Universitāte (LU) pasākumā vidusskolēniem pieteikušies 478 skolēni, bet viņu gidu lomās iejutīsies 237 studenti, informē LU.

Tradicionālais pasākums notiks no 23. līdz 27. martam, un tā laikā skolēnam ir iespēja vienu dienu sekot studentam, kas pašlaik mācās viņu interesējošajā studiju programmā.

Skolēniem no visas Latvijas šajā laikā būs iespēja viesoties LU fakultātēs un vienu dienu pavadīt kopā ar studentu, piedaloties studiju procesā: lekcijās, semināros, laboratorijās un praktiskajos darbos.

“Tas ļauj jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, studiju telpām un ārpus studiju aktivitātēm universitātē. Pasākumā gūtie iespaidi palīdz jauniešiem pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē, gūt priekšstatu par studijām nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, lai vēlāk veiksmīgi adaptētos studiju vidē,” skaidro LU.

Šogad skolēniem tika piedāvāta iespēja piedalīties pasākumā vēl otru dienu – studiju programmā, ko viņš pieteikumā izvēlējies kā otro prioritāti. To plāno izmantot 35 skolēni.

Arī iepriekšējos gados skolēni aktīvi izmantojuši šo iespēju pārliecināties par savu turpmākās izglītības izvēli. 2014. gadā “Studenta kurpēs” piedalījās 434 skolēni un 257 studenti.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+