×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Sudrabas un Bordāna partijām pārsimt eiro
 (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Pirms oktobrī paredzētajām Saeimas vēlēšanām bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas vadītajai partijai “No sirds Latvijai” pagaidām ziedoti 330 eiro, bet bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna vadītajai Jaunajai konservatīvajai partijai ieskaitīti 598 eiro, liecina informācija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja mājaslapā. 
No Saeimā nepārstāvētajām partijām vislielākos ziedojumus ieguvusi Einara Repšes vadītā partija “Latvijas attīstībai”, kas kopš savas dibināšanas pagājušā gada decembrī kopumā saņēmusi 354 331 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nekādus bordānus, nekadas sudrabas, vai jums prāts! Tas nozīmē latviešu balsu zaudēšanu, jo šīs jaunās sīkpartijas vienalga Saeimā netiks, bet balsis būs zaudētas un ar to iegūs kremļa žurkas SC. Jābalso par lielajām partijām!
    Es pats – tikai un vienīgi par Nacionālo Apvienību!

  2. Saulvežu aktivizēšanos pirms kārtējām vēlēšanām nosaka esošais gangsteru demokrātijas vēlēšanu likums, kur galvenais ir savākt bandu un uzvarēt, bet nevis pārstāvēt pilsoņu intereses Saeimā. 5% barjēras atcelšana, kandidātu brīva kandidēšana bez bandas/partijas/ aizmugures radītu izredzes arī šajā raksta piesauktajiem parādīt vai viņi arī ko spēj. Nu nav viņi klauni šajā vēlēšanu cirkā par kuriem jāsmejas. Par tādiem viņus mēģina uztaisīt atstāstot viņu darbību, redzams īstie klauni tomēr bīstās, ka var notikt brīnums un esošā vara var tikt nomainīta. Velti. Lielākā daļa vēlētāju reāli neizniekos savu balsi šim balagānam, pietiks ar ieinteresēto pilsoņu balsojumu.

  3. Bordān – sudrabi – beidziet māžoties un mulsināt ,pagaidām lasītājus , ar sadomātām paradīzes versijām un smieklīgiem pravietojumiem.

  4. Par Bordāna partiju es vel varētu padomāt, bet Sudrabas?… – ka tik tā neies “Gods kalpot Rīgai” ceļu un “no sirds” kalpos interfrontei.

  5. … VEL IR LAIKS APDOMATIES, NOZELOT SAVAS KLUDAS, ATMEST CITU IEROSINATAS AMBICIJAS UN KA ATBILDIGIEM PILSONIEM ATKAL PIEVIENOTIES NA … VAI ARI VIENOTIBAI … !

    … CITADI JUMS VESTURE NOSAUKS PAR NACIONALAS VALSTS UZMETEJIEM UZ MUZIEM – UN NEKAD NEPIEDOS JUSU SKELTNIECIBU …

Draugiem Facebook Twitter Google+