×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. maijs, 2017
Drukāt

Suns ar ģitāru (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Oskaram” nominētās filmas “Noķert vilni” līdzrežisora Eša Brenona animācijas filma “Rokzvaigzne” ir ASV un Ķīnas kopražojums, un tā atklāj kāda Tibetas kalnu suņa centienus nokļūt pie rokmūzikas debesīm.

Bodijs par visu vairāk vēlas spēlēt ģitāru, bet viņa tēvam par atvases nākotni ir savs plāns, līdz viņš saprot – nav vērts pretoties, tāpēc palaiž dēlu pasaulē. Nonācis lielpilsētas džungļos, talantīgais naivulis uz savas ādas izbauda visdažādākos piedzīvojumus un apkārtējo attieksmi, taču arī zvaigžņu stundu, kas nebūtu iespējama bez viņa elka Angusa Skaterguda (a`la Miks Džegers) klātbūtnes. Pieklājīga, taču ne izcilā animācija “Rokzvaigzni” iekļauj ātri aizmirstamu filmu kategorijā, un pie vainas ir arī pats stāsts, kurš aizlienēts no komiksa “Tibetiešu rokzvaigzne” un kura autori nav precīzi definējuši mērķauditoriju.

 

“Rokzvaigzne”/”Rock Dog”

ASV Ķīna, 2016.

Režisors: Ešs Brenons

Lomas oriģinālvalodā ieskaņojuši: Lūks Vilsons, Edijs Izards, Dž. K. Simonss, Sems Eliots, Mets Dilons; filma dublēta latviešu un krievu valodā.

“Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+