Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Tehniskās apskates naktis būs Rīgā, Jelgavā un Tukumā0

Foto: LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotās Tehniskās apskates naktis šogad notiks trīs pilsētās. Rīgā tās norisināsies 25. augustā, Jelgavā – 21. septembrī bet Tukumā – 28. septembrī.

Šajās vietās nu jau astoto gadu auto īpašniekiem tiks piedāvāta iespēja bez maksas veikt auto diagnostiku, lai pārliecinātos par sava spēkrata tehnisko stāvokli un drošību ceļu satiksmē.

“Pasākuma mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem. Mēs aicinām šoferus būt vērīgiem un rūpēties par savu transportlīdzekli ik dienu,” uzsver CSDD Tehniskā departamenta vadītājs Jānis Liepiņš.

Pasākums Jelgavā un Tukumā notiks no plkst.18 līdz 24. Šajās pilsētās bezmaksas diagnostiku varēs veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ko varēs izdarīt CSDD e-pakalpojumos vai klātienē jebkurā CSDD nodaļā. Savukārt Rīgā pasākums noritēs svētdienā no plkst. 8 līdz 23.

CSDD Tehniskās apskates naktis Rīgā, Jelgavā, Tukumā
CSDD publicitātes attēls

Rīgā iepriekšējā pierakstīšanās uz auto diagnostiku nav plānota.

Septiņu gadu laikā tehniskās apskates naktis notikušas 12 Latvijas pilsētās un kopā pārbaudīti vairāk nekā 11 000 automobiļi.  Savukārt 2018. gadā Rīgā tika uzstādīts “Tehniskās apskates nakts” apmeklētības rekords – 12 stundās tika pārbaudīti gandrīz 2000 transportlīdzekļu.

LA.lv