×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Toms Krūzs: Apsūdzības plaģiātismā ir dīvainas

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa03975732 US actor Tom Cruise laughs during a ceremony honoring US actor Ben Stiller with his hands and feet in cement at the TCL Chinese Theatre in Hollywood, California, USA, 03 December 2013. EPA/MICHAEL NELSON

Holivudas aktiera Toma Krūza advokāts nodēvējis par “dīvainām” apsūdzības, ka filma “Mission: Impossible – Ghost Protocol” (“Neiespējamā misija: Rēgu protokols”) balstīta bez atļaujas izmantotā scenārijā.

“Toms Krūzs nekad ne no viena nav zadzis,” norāda Berts Fīldss. Viņš uzskata, ka apsūdzības drīz vien tikšot noraidītas.

Kā jau ziņots, Timotijs Patriks Maklanahans 1998. gadā esot sarakstījis scenāriju “Head On”, kuru esot piedāvājis aģentūrai “William Morris Agency”. Tā esot darbu bez atļaujas pārdevusi kompānijai, kas pārstāv Krūzu.

Noskatoties filmu “Neiespējamā misija: Rēgu protokols”, rakstnieks uzreiz esot atpazinis savu scenāriju.

Tiesvedība ierosināta pret Krūzu, kinostudiju “Paramount Pictures” un producentu kompānijām, kas piedalījās filmas veidošanā.

Filmas kopējie kases ieņēmumi bija nepilni 700 miljoni ASV dolāru (517 miljoni eiro), turklāt tā guva ieņēmumus arī no DVD un “Blu-Ray” disku pārdošanas.

“Tā kā “Rēgu protokols” nopelnīja gandrīz vienu miljardu dolāru, es pieprasu kompensāciju tādā pašā apmērā,” tiesā iesniegtajos dokumentos raksta Maklanahans.

Sērijā “Neiespējamā misija” līdz šim iznākušas četras filmas. Piekto plānots izlaist 2015.gada decembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+