Latvijā
Novados

Traģiski: Kuldīgas un Vaiņodes pusē noslīkst jauni vīrieši 0

Foto-LETA/AFP

Aizvadītās diennakts laikā noslīkuši divi jauni vīrieši, no kuriem viens vēl nav atrasts, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

“Atpūta uz ūdens vakar traģiski beidzās diviem vīriešiem,” preses paziņojumā vēsta VUGD.

Plkst.19.14 glābēji saņēma izsaukumu par to, ka Kuldīgas novadā Brūžu dīķī slīkst cilvēks. Pēc aculiecinieku teiktā, aptuveni 23 gadus vecais vīrietis bija peldējis uz dīķa vidū esošo salu, bet peldot atpakaļ pazudis. Glābēji ar glābšanas dēli un laivu pārbaudīja aptuveno vietu, kur vīrietis pazuda un atrada viņu apmēram trīs metru dziļumā. Nogādājot vīrieti krastā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja viņa nāvi.

Tieši pusnaktī VUGD saņēma izsaukumu uz Vaiņodes pagastu, kur Bātas dzirnavu dīķī bija ielēcis vīrietis, bet nebija izpeldējis. Vairāk kā stundu pārmeklējot dīķi ar laivu un glābšanas dēli, glābēji aptuveni 35 gadus veco vīrieti neatrada. Trešdien meklēšanas darbus turpinās ūdenslīdēji.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un nepārvērtēt savus spēkus, dodoties peldēties, kā arī nedoties peldēties vienatnē.

Šogad no ūdenstilpnēm VUGD izcēlis 34 noslīkušus cilvēkus.

LA.lv