×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2012
Drukāt

Trīs «latvieši»


Rets Švedovs, Vitālijs Titovs un Pāvels Voitovs ir trīs “latvieši”, kuriem Putins un Ždanoka prasa Latvijas pilsonību, kaut gan neviens no viņiem neprot latviski. Nils Muižnieks, kurš tagad ir EP komisārs, grib tādiem, kā minimums, dot tiesības balsot vietējās vēlēšanās.


 

Ir tikai viena maza pro-blēma, visi trīs ir tiesas priekšā un ir atzinušies, ka viņi 2009. gada 7. novembrī apgānīja jaunos ebreju kapus. Tur viņi apgāza 89 kapu pieminekļus, ar krāsas baloniņiem uzpūta kāškrustus un uz žoga uzrakstīja krievu valodā: “Nāvi žīdiem”, “Žīdus uz Buhenvaldi” u. tml. Mēs tādus nevaram atļauties. Pēc tiesas šie “trīs latvieši” jāizraida no Latvijas. Tad Krievijai jāprasa kompensācija par cietuma un tiesas izdevumiem, jo Putins taču uzņemas atbildību par visiem krieviem pasaulē.

Ir laiks iesaldēt visas viltus pilsonības, kas bijušas izdāļātas vai pārdotas pēc 1991. gada, rūpīgi visas jāpārskata un tikai retam no tiem (mazāk nekā 10%) jāsaglabā Latvijas pilsonība. Pārējiem ES varētu dot kādu dokumentu, ka viņi ir Eiropas pilsoņi.

Pēc tam mēs sāksim tiesāt tos, kas izsniedza un pārdeva Latvijas pilsonību nelojāliem un naidīgiem. Tā ir Latvijas nodevība. Tas ir visnopietnākais noziegums, ko pilsonis var izdarīt pret savu valsti. Tas ir kā karavīrs, kas nakts vidū laiž ienaidniekus caur frontes līniju. Tas ir kā sargs, kas laiž slepkavu iekšā mājā.

Tagad ir bieži rakstīts, ka ir viegli dot pilsonību, bet grūti to atņemt. Bet situācija Latvijā ir īpaša, jo Latvijā okupācijas sekas nav likvidētas. Padomju cilvēki, nopirktie, šantažētie un čekisti palikuši atbildīgos amatos. Tagad vējš ir mainījies un ir pienācis laiks okupācijas sekas likvidēt.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+