×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

“Trīs mīlas musketieru” slavinājums Latvijas sievietēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šajā pavasarī plašu tūri pa Latvijas kultūras namiem uzsāks jauns koncertšovs “Trīs mīlas musketieri”, kurā apvienojušies trīs  atšķirīgi skatuves mākslinieki  – Kaspars Antess, Roberto Meloni un Žoržs Siksna. Vēl pirms vērienīgā koncertšova Žoržs Siksna aicina uz diviem īpašiem akustiskajiem koncertiem “O sole mio”.

Šis solistu trio ir viens no negaidītākajiem un neparastākajiem mākslinieku salikumiem, ko klausītāji varētu iedomāties dziedam uz vienas skatuves, un vēl tērptus musketieru kostīmos. Dziedātāji Žoržs Siksna, Roberto Meloni un Kaspars Antess stāsta, ka viņus kopā savedusi skaista un cēla ideja – celt latviešu sieviešu dailes apziņu un latvju vīriešu varēšanu. Kā braši mīlas kontrolieri koncertšovā viņi dziedās skaistākās dziesmas par godu Latvijas sieviešu skaistumam un vīriešu varēšanai.

Koncertšovā skanēs sirsnīgas un bruņinieciskas dziesmas – sākot no Latvijas estrādes leģendas izpildītās “Muļķe sirds” līdz pat itāļu balādēm. Īpaši šim koncertšovam Kaspars Antess radījis jaunu dziesmu par trīs brašiem musketieriem, ko izpilda visi trīs solisti Žoržs, Roberto un Kaspars. Ar dziesmu klausītāji varēs iepazīties pirms koncerttūres februārī. “Vairākos koncertos mūsu musketieru trijotne ir jau tikusies un kopā dziedājusi, un visi šie gadījumi ir bijuši prieka un piedzīvojumu pilni. Skaidri zinot, ka arī mūsu solokoncertos klausītāju absolūtais vairākums ir dāmas, es vēlējos, lai šī dziesma ir mūsu godīga atzīšanās klausītājām. Jā, mēs sargājam jūtas, kā nu spējam, bet gadās visādi… Tieši mūsu, musketieru, dažādā pieredze mīlas jomā arī atklāsies šajā koncertprogrammā – dziedāsim caur smiekliem un asarām,” atzīstas Kaspars. Savukārt Roberto, raksturojot vīrišķību, teic: “Vīrišķības apliecinājums nav tikai zobens, bravūra un drosme. Stāsts par trīs musketieriem mums māca, ka īsts vīrietis ir cēls ne tikai dzīves cīņās, bet arī džentlmenis pret savu sievieti. Trīs musketieri ir ne tikai pārgalvīgi cīnītāji, bet arī patiesi šarmanti vīrieši, kas ciena savas dāmas un velta tām skaistus uzmanības apliecinājumus. Koncertšovs “Trīs mīlas musketieri” ir slavinājums tik ļoti īpašajām Latvijas sievietēm un atgādinājums Latvijas vīriešiem – mīliet, cieniet un aplidojiet savas sievietes! Arī ikdienā.” Vispieredzējušākais no šīs trijotnes ir leģendārais estrādes dziedātājs Žoržs Siksna. Viņš jauno muzikālo projektu komentē uz jautras nots: “Mēs redzam, kas notiek ar “Rīgas satiksmi”, kamēr Nils Ušakovs palielina braukšanas biļetes cenu sabiedriskajā transportā, mums jāuzņemas musketieru loma, jo jau izsenis musketieri bija īsteni ne tikai mīlas, bet arī varas kontrolieri – tad nu būsim braši mīlas un varas kontrolieri.”

Bet vēl pirms vērienīgās musketieru koncerttūres Žoržs Siksna aicina uz diviem akustiskajiem koncertiem “O sole mio”, kas ir veltījums visiem mīlniekiem. Programmā skanēs vokālās mūzikas pērles latviešu, neapolitāniešu un itāliešu valodā – akadēmiski skaņdarbi no operām, operetēm, kā arī estrādes mūzikas. Kopā ar Žoržu Siksnu koncertēs virtuozais jaunās paaudzes estrādes pianists Anatolijs Livča un vokāliste Anna Zaiceva. “Februāris ir mīlestības pilns – gan dabā, gan mūzikā. Ar jauno programmu vēlos ieskandināt arī martā gaidāmo Sieviešu dienu, tāpēc lielākā daļa programmas dziesmu ir veltījums dāmām,” atklāj Žoržs Siksna.

Varbūt noder!

Koncertšovs “Trīs mīlas musketieri”

6. III 19.30 Inčukalna tautas namā

15. III 17.00 Jūrmalā Kauguru kultūras namā

20. III 19.00 Mārupes kultūras namā

21. III 18.00 Rojas kultūras centrā

28. III 18.00 Slampes pagasta kultūras pilī

10. IV 19.00 Cēsīs CATA kultūras namā

17. IV 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā

3. V 17.00 Ventspils kultūras centrā

10. V 17.00 Bauskas kultūras centrā

15. V 19.00 Jēkabpils tautas namā

16.V 17.00 Tērvetes brīvdabas estrādē

www.bilesuparadize.lv

Cena: 5 – 10 EUR

Varbūt noder!

Koncerti “O sole mio”

20.II 19.00 Ogres kultūras centra mazajā zālē

21.II 17.00 Dobeles pilsētas kultūras namā

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www. Bilesuparadize.lv

Cena: 5 – 7 EUR

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+