Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. marts, 2014
Drukāt

Trīs piemēri prasmei mīlēt. Psihoterapeites Guntas Jakovelas versija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Māksla mīlēt ietver mākslu sadzīvot, rēķināties ar otru, spēt dot un pieņemt arī no otra, skaidro psihoterapeite Gunta Jakovela. Viņasprāt, piemēri mākslai mīlēt skatāmi šajos trīs kino un literatūras darbos.

Filmā “Maigās jūtas” (2011) franču kinoaktrises Odrijas Tatū atveidotā Natalī prot mīlēt. Viņa seko savai sirdsbalsij, nevis apkārtējo un visas sabiedrības pieņēmumiem par to, kurš partneris viņai derētu labāk.

Mārgaretas Mičelas romānā “Vējiem līdzi” mīlēt prot Rets Batlers, nevis Skārleta. Viņš šo sievieti iepazīst un mīlot padara labāku. Skārletai raksturīgi mīlēt to, kuru nevar dabūt. Tāpēc arī Retam nākas distancēties no viņas, lai iegūtu pretmīlu.

Seriālā “Mīlas viesulis”, kuru darbdienu rītos var skatīties LTV1, mīlēt prot Zombīkleru pāris – abi jau sirmi, bet allaž vislabāk jūtas kopā. Viņi neaizmirst ikdienā paust viens otram mīļumu.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+