Mobilā versija
Brīdinājums +13.2°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
16. marts, 2014
Drukāt

Trīs piemēri prasmei mīlēt. Psihoterapeites Guntas Jakovelas versija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Māksla mīlēt ietver mākslu sadzīvot, rēķināties ar otru, spēt dot un pieņemt arī no otra, skaidro psihoterapeite Gunta Jakovela. Viņasprāt, piemēri mākslai mīlēt skatāmi šajos trīs kino un literatūras darbos.

Filmā “Maigās jūtas” (2011) franču kinoaktrises Odrijas Tatū atveidotā Natalī prot mīlēt. Viņa seko savai sirdsbalsij, nevis apkārtējo un visas sabiedrības pieņēmumiem par to, kurš partneris viņai derētu labāk.

Mārgaretas Mičelas romānā “Vējiem līdzi” mīlēt prot Rets Batlers, nevis Skārleta. Viņš šo sievieti iepazīst un mīlot padara labāku. Skārletai raksturīgi mīlēt to, kuru nevar dabūt. Tāpēc arī Retam nākas distancēties no viņas, lai iegūtu pretmīlu.

Seriālā “Mīlas viesulis”, kuru darbdienu rītos var skatīties LTV1, mīlēt prot Zombīkleru pāris – abi jau sirmi, bet allaž vislabāk jūtas kopā. Viņi neaizmirst ikdienā paust viens otram mīļumu.

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+