Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
16. marts, 2014
Drukāt

Trīs piemēri prasmei mīlēt. Psihoterapeites Guntas Jakovelas versija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Māksla mīlēt ietver mākslu sadzīvot, rēķināties ar otru, spēt dot un pieņemt arī no otra, skaidro psihoterapeite Gunta Jakovela. Viņasprāt, piemēri mākslai mīlēt skatāmi šajos trīs kino un literatūras darbos.

Filmā “Maigās jūtas” (2011) franču kinoaktrises Odrijas Tatū atveidotā Natalī prot mīlēt. Viņa seko savai sirdsbalsij, nevis apkārtējo un visas sabiedrības pieņēmumiem par to, kurš partneris viņai derētu labāk.

Mārgaretas Mičelas romānā “Vējiem līdzi” mīlēt prot Rets Batlers, nevis Skārleta. Viņš šo sievieti iepazīst un mīlot padara labāku. Skārletai raksturīgi mīlēt to, kuru nevar dabūt. Tāpēc arī Retam nākas distancēties no viņas, lai iegūtu pretmīlu.

Seriālā “Mīlas viesulis”, kuru darbdienu rītos var skatīties LTV1, mīlēt prot Zombīkleru pāris – abi jau sirmi, bet allaž vislabāk jūtas kopā. Viņi neaizmirst ikdienā paust viens otram mīļumu.

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+