×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
29. jūnijs, 2017
Drukāt

Tūriste no Krievijas viesnīcā sarīko jandāliņu un cenšas sakost policisti (7)

Foto RPPFoto RPP

Attēls no notikuma vietas

Likumsargi kādas Rīgas viesnīcas telpās aizturējuši tūristi no Krievijas, kura narkotiku reibumā sarīkojusi traci un centusies sakost policisti, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pāsvaldības policijā (RPP).

28.jūnijā neilgi pirms pulksten 3.00 RPP devās uz izsaukumu Pārdaugavā, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem bija nepieciešama palīdzība ar kādu agresīvi noskaņotu tūristi no Krievijas.

Ierodoties norādītajā viesnīcā, tās vestibilā sastapts viens no aculieciniekiem, kurš pastāstīja, ka jaunā sieviete devusies uz tualeti. Pēc brīža viņa no tās izgājusi un vienlaikus iegājusi apkopēja, kura tur atradusi izlietotu šļirci. Īsi pēc tam tūriste sākusi skraidīt pa vestibilu, nokritusi uz grīdas un sasitusi zodu.

Viesnīcas darbinieki nolēma izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Mediķu ierašanās brīdī tūriste izturējās agresīvi un atteicās izpildīt jebkāda veida lūgumus.

Policisti sievietei pārvaicāja, ko viņa pirmīt lietojusi, tomēr arī kārtības sargiem viņa kategoriski noliedza narkotisko vielu lietošanu. Jaunkundze aizvesta līdz mediķu operatīvajam transportlīdzeklim, lai veiktu plašākus izmeklējumus. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka tūristei hospitalizācija nav nepieciešama.

Tikmēr viens no policistiem kopā ar viesnīcas pārstāvi devās uz klientes numuriņu, kur uz galda atrasta balta nezināmas izcelsmes pulverveida viela un sarullēta naudas banknote. Pieņemts lēmums tūristi aizturēt.

Pārmeklēšanas laikā agresīvi noskaņotā sieviete kliedza un centās sakost policisti. Bet pēc tam, protestējot pret aizturēšanu, operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas telpā nolēma izģērbties. Policisti lika jaunkundzei saģērbties un doties līdzi uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centru, kur veiktas nepieciešamās analīzes. Sieviete nodota Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Izbadējušai sādžiniecei RPP var šķist varen gards.

  2. Agresīvā turiste no krievijas pēc savas modes cīnās ar fašistiem latvijā.

  3. Neaizmirstiet vakcinēt policisti pret trakumsērgu!

  4. Ar saviem liekiem zobiem?

  5. Tas ments jau vel vairak aplietojies izskatās

  6. Sādžās tā ir normāla reakcija.

  7. Vai tai duņai nevarēja uzlikt uzpurni ?

Draugiem Facebook Twitter Google+